وزارت ارتباطات اتحادیه‌های صنفی را به‌عنوان مرجع بی‌طرف معرفی کرده است

امیر ناظمی اظهارات دبیر انجمن کسب و‌کارهای فضای مجازی را تکذیب کرد

0

پس از انتشار گفت‌و‌گوی شنبه پرس با رضا الفت نسب، سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کار‌های مجازی، امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات با اعلام اینکه وزارت ارتباطات اتحادیه‌های صنفی را به عنوان مرجع بی‌طرف معرفی کرده است، ادعای سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کار‌های مجازی را تکذیب کرد.

رضا الفت نسب، سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، در گفت‌و‌گو با شنبه پرس مدعی شده بود وزارت ارتباطات خواهان نظارت شهرداری بر تاکسی‌های اینترنتی است. امیر ناظمی رئیس سازمان فناوری اطلاعات ضمن تکذیب اظهارات رضا الفت نسب، نامه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را در اختیار خبرنگار شنبه پرس قرار داد.
در این نامه جهرمی به واعظی مسئول دفتر رئیس جمهور خواهان نظارت نهاد بی طرف شده و اتحادیه‌های صنفی، به عنوان مرجع بی طرف و در عین حال تخصصی برای این نظارت پیشنهاد شده است.

در بخشی از نامه آمده:« نهادهایی همچون شهرداری‌ها به عنوان متولیان سنتی و قدیمی تاکسی‌ها و آژانس‌های مسافرتی داخل شهری حضور دارند، لازم است تا فرآیندها و فواید مجوز دهی و نظارت بر فعالیت کسب و کارهای جدید، به شکلی کاملا بی‌طرفانه شکل گیرد. بر این اساس، اتحادیه‌های صنفی، به عنوان مرجع بی طرف و در عین حال تخصصی می توانند مورد توجه قرار گیرند. البته با توجه به گستردگی فعالیت‌ها و حضور شرکت‌های اینترنتی جابجایی مسافر در شهر های مختلف، شهرداری‌ها می توانند به عنوان بازوی اجرایی این نظارت، در نظر گرفته شوند؛ بدین معنی که قراردادهای لازم برای فعالیت این شرکت‌های خصوصی در هر شهر، فيمابین شرکت و شهرداری همان شهر منعقد گردد».

اخبار مرتبط:

رضا الفت نسب: در جلسات غیر رسمی به مدیران تاکسی‌های اینترنتی گفته شده سهم ما را از مردم بگیرید/ پیشنهاد شورای شهر هوشمند همکاری با شهردای است/ شهرداری می‌خواهد کسب و کارها را نابود کند

متن نامه:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.