هونریا فروشنده‌های زیادی را استارتاپ کرده است!

مهدی شیدری:

0

در ابتدا فقط یک استارتاپ فروشگاه ساز بودیم. ولی  در ذهن داشتیم وقتی فروشنده‌هایی که جذب شدند به تعداد خاصی برسند، مارکت پلیس هم راه اندازی کنیم. به طور اختصاصی با فروشنده‌هایی کار می کنیم که محصولات هنری تحت برند ایرانی تولید می کنند. مارکت پلیس طراحی شد تا سازندگان این گونه محصولات بتوانند محصولاتشان را به فروش برسانند.

مهدی شیدری همبنیان گذار استارتاپ هونریا می‌گوید: «در ابتدا فقط یک استارتاپ فروشگاه ساز بودیم. ولی  در ذهن داشتیم وقتی فروشنده‌هایی که جذب شدند به تعداد خاصی برسند، مارکت پلیس هم راه اندازی کنیم. به طور اختصاصی با فروشنده‌هایی کار می کنیم که محصولات هنری تحت برند ایرانی تولید می کنند. مارکت پلیس طراحی شد تا سازندگان این گونه محصولات بتوانند محصولاتشان را به فروش برسانند. هدف اصلی هونریا کمک به تولیدکننده‌هایی است که مشکل مارکتینگ دارند.»

شیدری از آمدن اپلیکیشن‌های اندروید و آی او اس این استارتاپ خبر داد و گفت: «با اینکه در این راه مشکلات زیادی داشتیم اما بالاخره کار به پایان رسیده و به زودی اپلیکیشن های ما رونمایی می‌شود.» به گزارش شنبه پرس، به گفته شیدری: «بزرگترین مشکل برای ما گرفتن مجوز است. با اینکه شرکت دانش بنیان هستیم اما تعداد زیادی مجوز باید گرفته شود که هرکدام راهی پیچیده و پروسه طولانی دارند.»

به گزارش شنبه پرش، هونریا تا به حال با یک مشکل دسته پنجه نرم کرده است که هنوز موفق به شکست آن نشده. آنهم پیدا کردن نیروی کار متخصص و ماندگار بوده است. شیدری می گوید: «به خصوص در زمینه تولید محتوا و پشتیبانی تا به حال نیروی کار درجه یک ندیده ایم. تمام افرادی که تاکنون برای همکاری با ما آمده اند، نیاز به آموزش داشتند و پس از یادگیری متاسفانه از سیستم خارج شدند.»

او ادامه داد: «هنوز به سوددهی نرسیده‌ایم و تمامی درآمد حاصله صرف جذب کاربر، تنوع محصولات و جاانداختن برند شده است. تا به امروز نیاز جدی به سرمایه گذار نداشته و به دنبال آن نبوده ایم ولی اگر موقعیت مناسبی برای همکاری با سرمایه گذار پیش بیاید از آن استقبال خواهیم کرد. گرفتن سرمایه گذار کمک بزرگی به پیشرفت هونریا می‌تواند باشد.»

شیدری از فروشندگانی گفت که مارکت پلیس نداشتند اما به سراغ هونریا آمدند و امروز خودشان به یک استارتاپ تبدیل شده‌اند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.