همکاری دیجی‌کالا مهر و مؤسسه مهر گیتی در تامین لوازم دانش آموزان

0

چیزی تا آغاز سال جدید تحصیلی نمانده و همیشه هستند دانش آموزانی که شیرینی داشتن یک دفتر، کیف جدید یا مداد را نمی‌چشند؛ همان دانش آموزانی که در دوره کرونا از آموزش آنلاین بی‌بهره ماندند. دیجی‌کالا برای کمک به این دانش آموزان، تمام نیازهای مؤسسات خیریه را در یک بستر به نام دیجی‌کالا مهر دور هم جمع کرده است. مؤسسه مردم نهاد مهر گیتی یکی از این مؤسسات است که در کمپین کیف مهربانی دیجیتال، لوازم مورد نیاز دانش آموزان را در این بستر معرفی کرده است. کمپینی که بخشی از جشنواره بزرگ بازگشت به مدرسه دیجی‌کالا بوده و در حوزه مسؤولیت اجتماعی این جشنواره فعالیت می‌کند.

کمپین کیف مهربانی دیجیتال با همکاری دیجی‌کالا مهر و مؤسسه مهر گیتی

در روزهای منتهی به آغاز سال جدید تحصیلی، دیجی‌کالا در بستر سرویس جدید خود یعنی دیجی‌ کالامهر، امکان خرید لوازم دانش آموزان را از مؤسسه مردم نهاد مهر گیتی فراهم کرده. این کمپین که «کیف مهربانی دیجیتال» نام دارد، یک طرح نیکوکارانه است که پیش از شیوع کرونا با نام «کیف مهربانی» از سوی مؤسسه مهر گیتی برای دعوت مردم و خیرین برای تأمین مایحتاج دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار اجرا می‌شد. این مووسه در زمینه ایجاد فرصت‌های برابر تحصیلی و کاهش نابرابری‌ها فعالیت می‌کند. اکنون و با حضور اپیدمی کرونا و ضرورت ارائه آموزش به صورت آنلاین، تبلت نیز به سبد ارزش این طرح اضافه شده که کالای دیجیتال بوده برای آموزش‌های غیر حضوری مدارس در روزهای کرونا نیاز است. در این طرح، به جز لوازم التحریر و وسایل معمول، تبلت نیز تأمین و برای آنها ارسال می‌شود.

شما هم در کمپین کیف مهربانی دیجیتال شرکت کنید

در پویش کیف مهربانی دیجیتال، شما نیکوکاران نیز می‌توانید با این کمپین همراه شوید. برای انی کار از طریق صفحه مؤسسه مهر گیتی در دیجی کالامهر لوازم التحریر دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار ایران را خریداری کرده و شادی به آنها هدیه کنید. دیجی‌کالا نیز اقلام کیف مهربانی را به صورت رایگان به دست مهرگیتی می‌رساند تا آنها برای دانش‌آموزان ارسال کنند.

دیجی‌کالا با راه‌اندازی این سرویس و برای هدفمند و شفاف کردن امور خیریه و نیکوکارانه، هم فرصتی برای مؤسسات نیکوکاری و انجمن‌های مردم نهاد فراهم کرده هم امکانی برای افراد نیکوکار ایجاد شده تا با این پلتفرم، نیازهای مخاطبان را شناسایی و اعلام کند و فعالیت‌های انسان دوستانه با هدفمندی و شفافیت بیشتری انجام شود. لازم به ذکر است سود کالاهای خریداری شده در دیجی‌کالا مهر، مستقیما به صندوق مهر دیجی‌کالا واریز و هر فصل صرف امور نیکوکاری خواهد شد.

شما نیز می‌توانید برای مشارکت در کمپین کیف مهربانی دیجیتال با ورود به صفحه‌ی موسسه مهرگیتی در دیجی‌کالا مهر، نیاز کالاهای دانش آموزان را در نظر گرفته و اقلام پیشنهاد شده را به سبد خرید خود اضافه کنید. مؤسسه مهر گیتی نیز پس از خرید شما از طریق دیجی‌کالا آنها را در مناطق کم برخوردار توزیع می‌کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.