همراه با فین‌استارز 2018/ خرید و فروش سهام برای غیرحرفه‌ای‌ها

گفت‌وگو با سجاد بیاتانی، تحلیل‌گر استارتاپ تریدآپ

0

«حتی اگر شخصی به عنوان شغل دوم می‌خواهد فعالیت بورسی داشته باشد و زمان زیادی برای این کار نگذارد یا به عبارتی نمی‌خواهد که به صورت حرفه‌ای وارد این حوزه شود، ما برایش سیگنال‌ها و روند سهام را ارائه می‌دهیم تا بتواند در این حوزه فعالیت و اقدام به خرید یا فروش سهام کند.»

استارتاپ trade up متشکل از تیمی است که در حوزه تحلیل و مبادلات الگوریتم در حوزه مدیریت پورتفو فعالیت می‌کند. به گفته سجاد بیاتانی (نفر سمت چپ در عکس)، تحلیل‌گر تیم، تریدآپ بستری فراهم کرده است تا افراد از ابزارهایی که برای بورس ایران فراهم شده است استفاده کنند. بیاتانی ادامه می‌دهد: «حتی اگر شخصی به عنوان شغل دوم می‌خواهد فعالیت بورسی داشته باشد و زمان زیادی برای این کار نگذارد یا به عبارتی نمی‌خواهد که به صورت حرفه‌ای وارد این حوزه شود، ما برایش سیگنال‌ها و روند سهام را ارائه می‌دهیم تا بتواند در این حوزه فعالیت و اقدام به خرید یا فروش سهام کند.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پررس، بیاتانی توضیح می‌دهد: «ما در تریدآپ این امکان را به اشخاص می‌دهیم تا استراتژی شخصی خودشان را پیاده‌سازی کنند و از سهام موجود، متناسب با استراتژی شخصی‌شان مطلع شوند. درنتیجه شخص، امکان حضور و انجام مبادلات در بورس را خواهد داشت. علاوه بر آن، امکان آموزش هم در سایت ما وجود دارد که افراد بتوانند از آن استفاده و با اطلاعات بیشتری اقدام به خرید و فروش سهم کنند.»

بیاتانی در رابطه با تریدآپ توضیح می‌دهد که این استارتاپ در اصل از سال 90 راه‌اندازی شده است ولی تا سال 94 برروی سیستم کار می‌شده و بعد از آن خدمات‌رسانی به کاربران را شروع کرده است. او ادامه می‌دهد: «تیم 6 نفره‌ای هستیم. در حال حاضر حدود 40هزار کاربر داریم که به آنها خدمات‌رسانی می‌شود.»

بیاتانی نتیجه شرکت در فین‌استارز 2018 را معرفی محصول و جذب کاربران جدید می‌داند و می‌گوید: «علاوه بر معرفی تریدآپ به دیگران، با هدف آشنا شدن سرمایه‌گذاران و فراهم شدن فرصت جذب سرمایه در این نمایشگاه شرکت کرده‌ایم.» او در ادامه اشاره می‌کند که در حاشیه این نمایشگاه موفق شده‌اند تا جلسات امیدوارکننده‌ای با سرمایه‌گذاران داشته باشند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.