همراه با فین‌استارز 2018/ حس‌مهر؛ کرادفاندینگی برای کودکان بیمار

بررسی ویژگی‌های استارتاپ حس‌مهر، درگفت‌وگو با سوگل رسولی

0

«ما می‌خواهیم در ایران تمام کودکان بیمار به راحتی بتوانند درمان شوند، بدون اهمیت داشتن این موضوع که در یک شهر بزرگ ساکن هستند یا در یک روستا.»

حس‌مهر یک کرادفاندینگ است. سوگل رسولی، هم‌بنیان‌گذار استارتاپ حس‌مهر می‌گوید: «حس‌مهر پلتفرمی برای کمک به کودکان بیمار است. رسالت ما در حس‌مهر این است که همه بتوانند در ایران به کودکان بیمار و نیازمند کمک کنند.» او در ادامه اشاره می‌کند: «ما می‌خواهیم در ایران تمام کودکان بیمار به راحتی بتوانند درمان شوند، بدون اهمیت داشتن این موضوع که در یک شهر بزرگ ساکن هستند یا در یک روستا.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، رسولی از نحوه فعالیت این استارتاپ هم اینگونه می‌گوید: «تمام این فعالیت‌ها به صورت رایگان انجام می‌شود و در تمامی مراحل، افرادی که کمک مالی کرده‌اند می‌توانند با بیمار یا مددکار مربوطه در ارتباط باشند و به صورت کاملا شفاف گزارش‌ها را دراختیار داشته باشند و در جریان امور قرار بگیرند.»

رسولی در ادامه اشاره می‌کند: «حس‌مهر 10 ماه است که فعالیت می‌کند و تا به حال بدون هیچ تبلیغ و اعلام رسمی، شاهد استقبال خوبی بوده است. تا کنون 163 بیمار نیازمند از 13 استان کشور در حس‌مهر معرفی شده‌اند تا مبلغ موردنیاز برای درمان‌شان جمع‌آوری شود. همچنین 12 بیمارستان از 5 استان کشور با حس‌مهر همکاری دارند.»

در رابطه با شرکت در نمایشگاه فین‌استارز 2018، هم‌بنیان‌گذار حس‌مهر می‌گوید: «خدمات ما کاملا رایگان است و هیچ پولی به عنوان درآمد دریافت نمی‌کنیم و هزینه‌های ما از طریق اسپانسرهایی که داوطلبانه به ما کمک می‌کنند تامین می‌شود. به همین دلیل یکی از اتفاقات خوب برای ما شناخته شدن و داشتن اسپانسرهای بیشتر است. به همین دلیل در این نمایشگاه شرکت کردیم.»

در پاسخ به سوالی که از مشکلات و موانع موجود در راه فعالیت این استارتاپ، پرسیدیم، رسولی می‌گوید: «اتفاقا به عقیده من، چون مشکلات زیاد بود ما توانستیم رشد کنیم.» به گفته هم‌بنیان‌گذار این استارتاپ، حس‌‌مهر تیمی 5 نفره است که افراد زیادی هم داوطلبانه به انجام هرچه بهتر فعالیت‌های آن کمک می‌کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.