همایش «سرنخ گردشگری» فرصتی برای استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران

هفته‌نامه شنبه و هلدینگ پارسیان برگزار می‌کنند

0

همایش یک روزه «سرنخ گردشگری» با موضوع سرمایه‌گذاری در راه‌کارهای نوین خدمات‌دهی در صنعت گردشگری برگزار می‌شود.

همایش «سرنخ گردشگری» با موضوع سرمایه‌گذاری در راه‌کارهای نوین خدمات‌دهی در صنعت گردشگری روز سه‌شنبه ۲۵ دی ماه در هتل آزادی تهران برگزار می‌شود. این همایش یک روزه به صورت مشترک توسط هفته‌نامه شنبه و هلدینگ پارسیان برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این همایش، آشنایی با چالش‌ها و ظرفیت‌های هلدینگ پارسیان، شامل مجموعه‌های هتل‌های پارسیان، شرکت راه‌آهن شرقی بنیاد (بن ریل)،‌ مجموعه تفریحی ورزشی تله‌کابین توچال،‌ پارک ارم، مجموعه ایرانگردی و جهانگردی آزادی (آیتو)، شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی پرسپولیس، مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی پارسیان جماران و مجموعه فرهنگی ورزشی چمران (بولینگ عبده) است. در این همایش به صورت تفکیکی حوزه‌های فعالیت، چالش‌ها و ظرفیت‌ها همراه با اعداد و ارقام به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

در پایان پس از ارائه مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف هلدینگ، شما می‌توانید در حاشیه همایش در «کافه سرمایه شنبه» با مدیران بخش‌های این هلدینگ مذاکره کنید. این مذاکرات در جهت راه‌اندازی استارتاپ جدید، همکاری‌های مشترک استارتاپ‌ها، مدیران فضاهای اشتراکی، شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاری‌های مشترک با صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، صورت خواهد گرفت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به صفحه ثبت‌نام در ایوند مراجعه کنید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.