هلدینگ هزاردستان شرکت سرمایه‌گذاری خود را معرفی می‌کند

0

هلدینگ هزاردستان که با تاسیس شرکت کافه‌بازار فعالیت خود را از یک دهه گذشته در فضای استارتاپی ایران آغاز کرده، در حال حاضر شامل گروه شرکت‌های دیوار، کافه‌بازار، بلد، ستون، فانوس و… است. این شرکت که تا به حال با تمرکز در صنعت تکنولوژی و آی‌تی فعالیت داشته، از اواخر سال نود و نه با هدف رشد زنجیره ارزش این شرکت‌ها و حمایت از ایده‌های نوآورانه در فضای استارتاپ‌ها تصمیم به راه‌اندازی شرکت جوانه در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر گرفت.

هزاردستان هفته آینده در یک رویداد آنلاین فعالیت‌ها و برنامه‌های سرمایه‌گذاری شرکت جوانه را معرفی خواهد کرد و از اهداف خود برای راه‌اندازی شرکت جوانه می‌گوید. این رویداد با حضور اعضای کمیته سرمایه‌گذاری و اعضای مؤثر این شرکت روز پنجشنبه ۱۴ مرداد، ساعت ۱۱ صبح از طریق سایت ایوند و به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

شرکت جوانه اعلام کرده است که با هدف تشویق، حمایت و جذب افراد مؤثر و متعهد با ایده‌های نوآورانه، در این رویداد برنامه‌های سرمایه‌گذاری جدیدی در نظر گرفته تا تعامل بین سرمایه‌گذارن فعال و ایده‌پردازان و کارآفرینان حوزه استارتاپی را قوت بخشد.

در این رویداد حسام آرمندهی، مجید رضوی، مهدی امیری، شهرام شاهکار و نیما نامداری از  مدیران ارشد گروه شرکت‌های هزاردستان حضور خواهند داشت.

علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به این آدرس مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.