نمایش آخرین دستاوردهای صنعت چاپ سه‌بعدی ایران

14 الی 16 آذرماه سال جاری؛

0

معرفی استارتاپ‌های فعال در زمینه چاپ سه‌بعدی در کشور به صنایع و مشتریان ایرانی و تسهیل ورود کسب‌وکارهای پرینت سه‌بعدی ایران در بازار منطقه‌ای و جهانی از اهداف این رویداد است.

دومین رویداد جامع ساخت افزایشی ایران توسط ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی 14 تا 16 آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

این رویداد شامل بخش‌های مختلف نخستین کنفرانس تخصصی فناوری‌های ساخت افزایشی، مسابقه سراسری چاپ سه‌بعدی ویژه دانشجویان، نخستین مسابقه ملی چاپ سه‌بعدی ویژه دانش‌آموزان و دبیران، دومین نمایشگاه صنعت چاپ سه‌بعدی است.

معرفی استارتاپ‌های فعال در زمینه چاپ سه‌بعدی در کشور به صنایع و مشتریان ایرانی و تسهیل ورود کسب‌وکارهای پرینت سه‌بعدی ایران در بازار منطقه‌ای و جهانی را باید هدف دیگر این رویداد جامع دانست. همچنین در بخش نمایشگاه نیز شرکت‌های دانش‌بنیان، فعالان در این حوزه دستاوردها خود را در معرض نمایش قرار می‌دهند.

در بخش کنفرانس تخصصی علمی در حوزه ساخت افزایشی نیز دانشجویان، اساتید، محققان و صنعتگران به ارائه مقالات علمی- پژوهشی و آخرین دستاوردها و تحقیقات خود خواهند پرداخت. فعالان این حوزه تا 20 آبان ماه فرصت دارند تا مقالات علمی و صنعتی خود را ارسال کنند تا پس از داوری مقالات برگزیده در کنفرانس ارائه شود.

مسابقه ملی چاپ سه بعدی ویژه دانش‌آموزان، دبیران و دانشجویان از دیگر بخش این رویداد است که از سوی موسسه ساخت افزایشی ایران و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی برگزار می‌شود.

دانش‌آموزان و دبیران علاقمند برای حضور در این رقابت می‌توانند به وب‌سایت این رویداد به آدرس www.iran3dshow.ir  مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.