نسخه وب اپلیکیشن دیجی‌پی در دسترس کاربران قرار گرفت

0

غیرفعال شدن مکرر اپلیکیشن­های ایرانی در iOS ، به دغدغه هر روز کاربران بدل شده است. همچنین ارایه نسخه جدید از سوی سرویس­دهنده و نصب مجدد توسط کاربر، سبب تجربه آزاردهنده­ای برای مشتریان گوشی­های اپل است. دیجی‌پی با هدف ارایه سرویس‌های امن و راهکارهای پرداخت هوشمند، نسخه وب اپلیکیشن خود را توسعه داده و اکنون در اختیار کاربران قرار می­دهد. کاربران iOS و اندروید می‌توانند علاوه بر امکان دانلود و نصب اپلیکیشن، از نسخه وب اپلیکیشن دیجی‌پی به آدرس app.mydigipay.com استفاده کنند.

وب اپلیکیشن یک آدرس اینترنتی است که از طریق آن می‌توان از تمامی قابلیت‌های یک اپلیکیشن در بستر وب استفاده کرد.

یکی از مشکلاتی که کاربران سیستم عامل iOS با آن روبرو هستند، محدودیت دسترسی به اپلیکیشن‌های ایرانی بر رویapp store  است. پیش از این با اکانت سازمانی، نصب اپلیکیشن از راه رجوع به سایت و تایید نهایی مشترک روی گوشی امکان پذیر بود که هم اکنون این مسیر هم از سمت اپل مسدود شده است.

در نسخه وب اپلیکیشن نیازی به دانلود و بروزرسانی نیست و کاربران iOS تنها با ساخت یک میانبر(shortcut) برروی صفحه موبایل خود می‌توانند مانند یک اپلیکیشن از آن استفاده کنند.

اپلیکیشن دیجی‌پی سعی دارد  خدمات پرداخت الکترونیکی را به صورت خلاقانه و هوشمند ارایه دهد و در این مسیر تاکنون خدمات کیف پول الکترونیک، کارت به کارت، استعلام و پرداخت بدهی طرح ترافیک، پرداخت عوارض جاده‌ای، پرداخت قبض‌های خدماتی، خرید شارژ و خرید بسته اینترنت را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

 

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.