موفقیت نوجوانان گیلانی در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت

0

درخشش و افتخارآفرینی نوجوانان استان گیلان در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت و راه یابی به سطح کشوری در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته برنامه نویسی اندروید توسط آقایان آریا بشیری و علیرضا اعرابی، مهارت آموختگان موسسه آموزش برنامه نویسی پل استار در شهر رشت.
سازمان آموزش فنی و حرفه اي کشور هر دو سال یکبار براي شناسایی و کشف جوانان نخبۀ مهارتی کشور و ایجاد انگیزه در آنان، با مشارکت حامیان برون سازمانی و فعالان بخش خصوصی اقدام به برگزاري مسابقات ملی مهارت می نماید. این مسابقات در سه سطح شهرستانی، استانی و کشوري و بر اساس استانداردهاي جهانی برگزار می شوند و در نهایت نفرات برتر مهارتی کشور به عضویت تیم ملی مهارت کشور درآمده و به مسابقات جهانی مهارت اعزام می گردند.
بخش فناوری اطلاعات نوزدهمین دوره‌ی مسابقات ملی مهارت در ۶ رشته‌ی رایانش ابری، امنیت سایبری، مدیریت سیستم‌های شبکه، راهکارهای نرم‌افزاری برای تجارت، فناوری‌های وب، و توسعه‌ی اپلیکیشن‌های موبایل برگزار شد. برگزیدگان این رقابت‌ها، نماینده‌ی ایران در چهل‌وششمین دوره‌ی مسابقات جهانی WorldSkills سال ۲۰۲۱ در شانگهای چین خواهند بود.
کسب مقام در مسابقات ملی و جهانی مهارت، فرصت بسیار مناسبی را براي بهبود رزومه و بدست آوردن امکان تحصیل و اشتغال در معتبرترین دانشگاهها و بنگاههاي اقتصادي جهان فراهم می سازد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.