مرکز نوآوری ایران زمین افتتاح شد

0

مرکز نوآوری ایران زمین با جذب پنج تیم استارتاپی، خردادماه به بهره برداری رسید و امروز به طور رسمی افتتاح شد.

سید محمد حسینی ناظر، مدیرعامل مرکز نوآوری ایران زمین در گفت‌و‌گو با شنبه‌پرس گفت: مرکز نوآوری ایران زمین با متراژ 600 متر و با ظرفیت جذب 15 تیم با کمک بانک ایران زمین و شرکت شتاب دهنده فناوری نوتاش و هلدینگ جهان ارقام پارس شکل گرفت و خرداد ماه به بهره برداری رسید و امروز به طور رسمی افتتاح شد.

وی افزود: کار ما کمک به اکوسیستم استارتاپی و همه ارکان اکوسیستم، جمع کردن همه کنار هم چه از صندوق‌های استارتاپی، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز علمی است.

مدیر عامل مرکز نوآوری ایران زمین ادامه داد: اگر چهار رکن صنعت‌گرها، تولید کننده‌ها، کارخانه‌ها و بازار را کنار هم داشته باشیم به رسالت‌مان رسیده‌ایم.

حسینی با اشاره به تفاوت مرکز نوآوری ایران زمین با سایر مراکز مطرح کرد: تفاوتی که مرکز شتابدهی با بقیه مراکز دارد این است که خودش به عنوان VC  ورود می‌کند و از رویدادهای استارتاپی در سراسر ایران به عنوان اسپانسر حمایت می‌کند.

وی در پایان گفت: تلاش می‌کنیم با مراکز علمی چه در ایران و چه در خارج تفاهم‌نامه داشته باشیم. در ححال حاضر با پارک فناوری سوئد و هلند مذاکره کرده‌ایم که استارت‌آپ‌ها را به آنها معرفی کنیم و داد و ستد استارتاپی داشته باشیم.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.