ماکسیم به جهان نشان داد که می‌توان در ایران کسب‌وکار مدرن راه انداخت

ایلیا بانی‌شف، مدیرکل ماکسیم در منطقه ایران:

0

سامانه درخواست خودرو ماکسیم تا الان توانسته دفاتر خود را در بیش از ۶۰ شهر ایران راه‌اندازی کند و طبق اعلام این سامانه، در این یک‌سال بیش از 100 هزار راننده را جذب کرده است.

دفتر کرمانشاه ماکسیم که یکی از نخستین دفاتر این شرکت در ایران محسوب می‌شود برای دومین بار و همزمان با یکساله شدن فعالیت این شرکت در ایران، بازگشایی شد. به همین مناسبت و با توجه به یکسالگی این سامانه حمل‌ونقل آنلاین در ایران «ایلیا بانی‌شف»، مدیرکل منطقه ایران، گفت: «سامانه حمل‌ونقل ماکسیم یکی از بزرگ‌ترین مؤسسات آی‌تی در روسیه بوده که توانسته کسب‌وکاری پیچیده همچون سامانه حمل‌ونقل آنلاین را در کشورهای مختلف راه‌اندازی کند و تصمیم گرفته است که به بازار ایران وارد شود. مجموعه ما به جهانیان ثابت ‏کرده که می‌توان در ایران کسب‌وکاری مدرن راه انداخت و آن را با ثبات ادامه داد.»

۲۴ مهرماه سال گذشته، ماکسیم، فعالیت خود را در ایران به عنوان نهمین کشوری که در آن حضور دارد آغاز کرد. این سامانه‌ درخواست خودرو تا الان توانسته دفاتر خود را در بیش از ۶۰ شهر ایران راه‌اندازی کند و طبق اعلام ماکسیم، در این یکسال بیش از 100 هزار راننده را جذب کرده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.