لغو دومین نمایشگاه شهر هوشمند به دلیل شیوع بیماری کرونا

0

دومین نمایشگاه بین المللی«شهر هوشمند» لغو شد. این نمایشگاه که قرار بود از تاریخ 11 تا 13 اسفند ماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شود، به دلیل شیوع بیماری کرونا بنابر دستورالعمل اعلام شده ازسوی مدیریت بحران استانداری تهران و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و سیاست های اتحاذ شده از طرف دولت باتوجه به توصیه های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری از ابتلا به بیماری و به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه و همچنین لغو پروازهای شرکتهای خارجی و سخنرانان بین المللی علی رغم برنامه ریزی‌های انجام شده و آمادگی کامل دبیرخانه اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند به زمان دیگری موکول شد.

دومین ‏نمایشگاه بین‌المللی شهرهوشمند با حمایت نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور و معاونت علمی فناوری علمی ریاست ‏جمهوری ، همچنین صندوق توسعه نوآوری و شهرداری کلان شهرها با مشارکت بیش از 212سازمان و شرکت های بخش دولتی وخصوصی 120شرکت دانش بنیان و 110استارتاپ قرار بود در مصلی امام خمینی برگزار شود.

این نمایشگاه بین‌المللی پس از رفع خطرات و نگرانی‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، برگزار خواهد شد. دبیرخانه نمایشگاه شهر هوشمند، شرکت «همایشگران سام» نیز که قرار بود به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در کنگره جهانی موبایل حضور داشته باشد. اما  به دلیل نگرانی جهانی از شیوع بیماری کرونا کنگره جهانی موبایل 2020 لغو شد. ‏

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.