قطعی ناگهانی تمام خطوط تلفن دفاتر کار مجازی

خبر تکمیلی: وصل مجدد تلفن‌های دفاتر کار مجازی

0

از روز 4شنبه 18بهمن ماه 96 به صورت ناگهانی، تمام خطوط تلفنی دفاتر کار مجازی بدون هیچ اطلاع قبلی و توضیحی قطع شده‌است. در ابتدا تصور براین بود که این قطعی به دلایل فنی صورت گرفته ولی بعد از گذشت چندساعت مشخص شد دلایل غیرفنی باعث این مشکل بوده است. هنوز پس از گذشت چندروز، از سوی نهادهای مربوطه هیچ توضیحی در این باره داده نشده است.

از روز چهارشنبه 18بهمن ماه 96 تمام خطوط تلفنی دفاتر کار مجازی بدون هیچ اطلاع قبلی و توضیحی قطع شده‌ است. در ابتدا تصور بر این بود که این قطعی به دلایل فنی صورت گرفته ولی بعد از گذشت چندساعت مشخص شد دلایل غیرفنی باعث این مشکل بوده است. هنوز پس از گذشت چندروز، از سوی نهادهای مربوطه هیچ توضیحی در این‌باره به این استارتاپ‌ها داده نشده است.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، به گفته تعدادی از دفاتر واگذاری دفاتر کار مجازی، از چهارشنبه صبح با مشکلات خطوط تلفنی مواجه و بعدازظهر آن روز به صورت کامل خطوط تلفنی آن‌ها قطع شده است. این قطعی از سوی شرکت مخابرات صورت گرفته ولی هنوز هیچ دلیل و توضیحی از این بابت ارائه نشده است. برخی از این شرکت‌ها که با مشکل قطعی خطوط تلفن مواجه شدند، شرکت‌های دانش‌بنیان ثبت‌شده و دارای ای‌نمادهستند. به گفته یکی از بنیان‌گذاران یک استارتاپ فعال در این حوزه برخی از این شرکت‌ها تحت حمایت معاونت علم‌وفناوری نهاد ریاست جمهوری و عضو نظام صنفی رایانه‌ای کشور بوده و طی حدود 5 سال فعالیت هرگز با چنین مشکلی مواجه نشده بودند. او می‌گوید: «با این اختلال  می‌توان گفت صدها استارتاپ، در این مدت قادر به کار نیستند. دقیقا مانند مشکلی که چندوقت پیش برای فین‌تک‌ها اتفاق افتاد و برای مدتی بدون هیچ اطلاع قبلی قادر به ارائه خدمات نبودند. با توجه به تعطیلات 5شنبه و جمعه و تعطیلی پیش‌رو می توان گفت این تعطیلی که حداقل چند روز ادامه دارد، باعث ضرر بسیار زیادی به این نوع کسب‌وکار شده است.»

خبر تکمیلی: طبق آخرین اطلاعاتی که شنبه‌پرس به دست آورده از امروز صبح (دوشنبه 23 بهمن) تلفن دفاتر کار مجازی که در چند روز گذشته قطع شده بود؛ مجددا وصل شده است. یکی از بنیان‌گذاران این استارتاپ‌ها به شنبه‌پرس گفته: «بدون هیچ توضیحی تلفن‌ها مجددا وصل شده‌اند اما در حال پیگیری هستیم که دلایل این قطعی را از مسئولان مربوطه جویا شویم.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.