آینده با پیش بینی ساخته نمی‌شود

امیر ناظمی:

0

دوازدهمین رویداد کارآفرینی دانش آموزی با رویکرد فناوری های حوزه فضا برگزار شد. امیر ناظمی، رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در این رویداد گفت: آینده با پیش بینی ساخته نمی‌شود بلکه به دست دانش آموزان و نسل آینده شکل می‌گیرد.

اجازه ندهید محدویت‌ها مانع رسیدن شما به اهداف و رویاهایتان شود

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در اختتامیه دوازدهمین رویداد کارآفرینی دانش آموزی با رویکرد فناوری های حوزه فضا گفت: در این رویدادها دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور از جنبه‌های تولید و کاربردهای فناوری اطلاعات و همچنین فرصت ها و تهدیدات این حوزه آموزش می بینند.

 امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اختتامیه رویداد کارآفرینی دانش آموزی گفت: آینده با پیش بینی ساخته نمی‌شود بلکه به دست دانش آموزان و نسل آینده شکل می‌گیرد.
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به فرصت‌های کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات افزود: این رویدادها با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و راهبری وزارت آموزش و پرورش و در راستای عدالت آموزشی و آشنایی دانش آموزان از فرصت‌های کارآفرینی و آینده شغلی است.
ناظمی تاکید کرد: رویاهای خود را محدود نکنید و آرزوهای بزرگی را برای خود و کشورتان داشته باشید و اجازه ندهید محدویت‌ها مانع رسیدن شما به اهداف و رویاهایتان شود.

ایده‌ها و پیشنهادهای جوانان خلاق استقبال می کنیم

مرتضی براری، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فضایی ایران در این رویداد گفت: دوازدهمین رویداد کارآفرینی دانش آموزان به مناسبت هفته جهانی فضا با رویکرد فناوری‌های حوزه فضا برگزار می‌شود.
وی با اشاره به پتانسیل جوانان گفت: کشور ایران در بین یازده کشور برتر دنیا در حوزه فضا قرار دارد و ما از ایده‌ها و پیشنهادهای جوانان خلاق در این حوزه استقبال می کنیم.
 در حاشیه این مراسم کارگاه‌های آموزشی کودکان بر بستر فناوری اطلاعات ویژه فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات و سازمان‌های تابعه در رده‌های سنی مختلف برگزار شد.
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.