فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران

نشستی با حضور بازیگران مختلف اکوسیستم استارتاپی

0

این نشست از ساعت 14 الی 17 دوم مهرماه سال جاری و در محل کارخانه نوآوری برگزار خواهد شد. ثبت‌نام برای حضور در این نشست به صورت رایگان انجام می‌شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، نشستی تحت عنوان «فرصت‌های نوین کسب‌و‌کار در زیست بوم استارتاپی ایران» برگزار می‌کند. این نشست با حضور نمایندگان شتابدهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و دیگر فعالین حوزه کارآفرینی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، محمدی، عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با عنوان «مروری بر تجربیات جهانی شرکت‌های استارتاپی» در یان نشست سخنرانی خواهد داشت. اولین پنل این برنامه «ارائه تجربیات استارتاپ‌های موفق» خواهد بود که با حضور مجید دهبیدی‌پور، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. پنل دوم این رویداد با حضور محمود کریمی، مدیر کارخانه نوآوری و رضا زرنوخی، رئیس هیئت مدیره انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر؛ با عنوان ارائه تجربیات نمونه‌های موفق شتاب‌دهنده و صندوق سرمایه‌گذاری برگزار خواهد شد.

این نشست از ساعت 14 الی 17 دوم مهرماه سال جاری و در محل کارخانه نوآوری برگزار خواهد شد. ثبت‌نام برای حضور در این نشست از طریق سایت www.techjam.ir و به صورت رایگان انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.