فرصتی برای استارتاپ‌های حوزه سلامت

دومین همایش بین‌المللی بیمارستان هوشمند و راهکارهای عملیاتی برگزار می‌شود

0

نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی با هدف آشنایی مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های داخلی این حوزه، با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور این حوزه و جمعی از متخصصان و متولیان مراکز درمانی و بیمارستان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

مرکز فن بازار ملی معاونت ‌علمی ریاست جمهوری در نظر دارد «نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی» را با هدف آشنایی مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های داخلی این حوزه، با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور این حوزه و جمعی از متخصصان و متولیان مراکز درمانی و بیمارستان‌های سراسر کشور برگزار کند.

یکی از دغدغه‌های اصلی مراکز درمانی و بیمارستان‌های کشور، استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور داخلی با هدف افزایش بهره‌وری و ارائه خدمات به مراجعین است. از طرف دیگر، شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور عضو پارک‌ها و مراکز رشد و همچنین صنایع نوین کشور که فناوری‌ها، محصولات و خدماتشان می‌تواند به این هدف کمک کند هم فرصت ارائه خدمات و محصولاتشان را پیدا خواهند کرد.

رویکرد این نشست، مواجه کردن طرفین با یکدیگر و عرضه محصولات و فناوری‌ها به مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در حوزه‌های تجهیزات و ملزومات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات و لوازم هتلینگ بیمارستانی، لوازم مصرفی پزشکی و فناوری زیستی است.

این نشست که مرداد ماه سال جاری و با حضور شركت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال در هر یک از حوزه‌های بالا از سراسر كشور برگزار می‌شود، شامل دو بخش خواهد بود: بخش اول به ارائه محصولات و دستاوردهای شركت‌هاي منتخب در قالب نمایشگاه به مدیران اختصاص دارد و در بخش دوم نیز جلسات مذاكره اختصاصی (B2B)  بين عرضه‌كنندگان و خریداران این محصولات برگزار می‌شود.

همچنین همزمان با این نشست، «دومین همایش بین‌المللی بیمارستان هوشمند و راهکارهای عملیاتی» همراه با ارائه امتیاز بازآموزی نیز برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.