فردا آخرین مهلت نام‌نویسی در الکام‌پیچ

فرصتی برای ارائه استارتاپ‌ها و دریافت نظر داوران و دریافت جایزه

0

مهلت ثبت‌نام در الکام‌پیچ تا سه‌شنبه، دوم مرداد ۱۳۹۷ است. ثبت‌نام در این برنامه برای عموم علاقمندان آزاد و مبلغ آن 100 هزار تومان است.

الکام‌پیچ، برنامه‌ای است که استارتاپ‌ها کسب‌وکارشان را در زمان محدودی برای پنلی از داوران ارائه کرده و نظرات آنان را دریافت می‌کنند. درپایان، بهترین تیم‌ها معرفی می‌شوند.

ستاد فاوای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ۳۰ کسب‌وکار برتر (دارای شرکت ثبت شده) به عنوان «شرکت‌های خلاق» حمایت می‌کند. این سبد تسهیلات و حمایت‌های کسب‌وکارهای خلاق دارای ۳۲ حمایت از جمله سهمیه سربازی، وام‌های کم‌بهره، تسهیلات حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی، حمایت در راستای صادرات محصولات و خدمات، هزینه‌های ثبت اختراع داخلی و بین‌المللی و … است. همچنین، هفت کمک‌هزینه ۱۰ میلیون تومانی حضور در نمایشگاه بین‌المللی به ۷ تیم برتر اعطا می‌شود. کسب‌وکار برتر می‌تواند از این جایزه برای اهدافی غیر از حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی هم استفاده کند اما در صورت حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی، می‌توانند از تسهیلات دیگر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نظیر مشاوره در خصوص نحوه حضور، مشاوره در خصوص نحوه عقد قرارداد با شخصیت‌های خارجی، تسهیلات ارزی احتمالی و … نیز بهره ببرد.

افزون بر این، سه جایزه به ارزش مجموعا ۱۰ میلیون تومان به سه تیم برتر، از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعلق می‌گیرد و به کسب‌وکارهای منتخب گروه DNA Union، به انتخاب داوران این گروه ۱۰ دوره بازاریابی دیجیتال به ۱۰ تیم اول؛ سه جایزه به سه تیم اول، مجموعا به مبلغ ۲۰ میلیون تومان اعطا خواهد شد.

مهلت ثبت‌نام در الکام‌پیچ تا سه‌شنبه، دوم مرداد ۱۳۹۷ است. ثبت‌نام در این برنامه برای عموم علاقمندان آزاد و مبلغ آن 100 هزار تومان است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.