فاپول به‌زودی سرمایه‌گذار می‌گیرد

فرهادعبدی، بنیانگذار استارتاپ فاپول خبر داد:

1

«مراحل کار با فاپول آسان بوده و کاربران به‌راحتی فایل‌های خود را آپلود کرده و به فروش می‌رسانند. فاپول به تازگی طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios خود را هم به پایان برده است.»

فرهاد عبدی، خبر از طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios فاپول داد. به گزارش شنبه‌پرس، عبدی، بنیانگذار استارتاپ فاپول، گفت: «فاپول، فروشگاه‌ساز اینترنتی برای فروش فایل است که بر روی دامنه fapool.ir یک فروشگاه اختصاصی با مدیریت کامل به شما ارائه می‌کند، این فروشگاه قابلیت ایجاد محصولات مجازی و قابل‌دانلود را دارد. همچنین برای کسب رضایت کاربران، فاپول دارای سیستم بازاریابی آسان با یک کلیک و سیستم کسب درآمد از طریق ارسال پست در وبلاگ و ارائه سهم ۸۰ تا ۱۰۰ درصدی فروش به فروشنده  است. بدین ترتیب کاربران بدون صرف هزینه، دانش فنی یا تهیه ملزومات اولیه می‌توانند صاحب یک کسب‌وکار اینترنتی شوند و فایل‌های ارزشمند خود را برای عرضه به خریداران ارائه کنند.»

به گفته عبدی،«استارتاپ فاپول از بدو شروع به کار تا به امروز دارای فروش رضایت‌بخشی بوده است، که با توسعه سایت نیز در آینده نزدیک 4 نفر نیرو به تیم 4 نفره آن اضافه می‌شود. سرمایه‌گذران بخش خصوصی و شرکت‌های فعال دراین حوزه به فاپول پیشنهاد سرمایه‌گذاری داده‌اند که بزودی سرمایه‌گذار موردنظر جذب می‌شود. همچنین مجوز نشر برخط از وزارت ارشاد گرفته شده که با این مجوز حقوق مادی و معنوی کاربران و بنیان‌گذاران استارتاپ محفوظ خواهد بود.»

۱ دیدگاه
  1. نگار می‌گوید

    به نظرم فاپول داره خیلی خوب کار میکنه و به زودی فایل سل رو میگیره، مطمعنم

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.