عبور آزمایش آنلاین از مانع

1

آزمایش آنلاین پس از نزدیک به یک سال درگیری با شکایت دانشگاه علوم پزشکی، از این چالش با موفقیت عبور کرد.

آزمایش آنلاین پلتفرمی است برای کسانی که به هر دلیلی نمی‌توانند در آزمایشگاه حاضر شوند. آزمایش آنلاین این امکان را به کاربران می‌دهد در خانه، محل کار و… بتواند آزمایش خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهند. این پلتفرم مانند بسیاری از کسب و کار‌ها ‌از مهرماه پارسال با سنگ اندازی و مانع جدی مواجه شد و به تازگی از این این چالش عبور کرده است.

محمد مجددی، هم‌بنیان‌گذار آمازش آنلاین در گفت‌و‌گو با شنبه‌پرس گفت: دانشگاه علوم پزشکی  شهید بهشتی از آزمایش آنلاین به دلیل مداخله در امور پزشکی شکایت کرد، درحالی که آزمایش آنلاین یک پلتفرم آی تی است و از نظام صنفی مجوز دارد و در امور پزشکی دخالت نمی کند.

وی ادامه داد: پس از دریافت احضاریه به دادگاه رفتم و برای من قرار بازداشت صادر شد و من را بازداشت کردند که با ضمانت آقای الفت نسب آزاد شدم.

مجددی تصریح کرد:‌ با نهادهای مختلف از جمله معاونت حقوقی ریاست جمهوری، اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، وزارت بهداشت و… جلسه برگزار کردیم و با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صحبت کردیم که شکایت‌شان را پس بگیرند، اما شکایت پس گرفته نشد و ما با وجود داشتن مجوز‌های لازم در دادسرا پیگیر این مسئله شدیم.

مجددی افزود: پس از پیگیری‌، قرار منع تعقیب برای من صادر شد و بازپرس اتهام وارده به آزمایش آنلاین را رد کرد.

محمد مجددی، هم بنیان‌گذار آزمایش آنلاین درباره موانع ایجاد شده پس از این شکایت، به شنبه پرس گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به آزمایشگاه‌های مختلف نامه رسمی زد که همکاری با آزمایش آنلاین خلاف قانون است و نباید با ازمایش آنلاین همکاری کنند. طی مدتی که ما درگیر این شکایت بودیم کار را تعطیل نکردیم و با آزمایشگاه‌ها کار می‌کردیم.

هم‌بنیان‌گذار آزمایش آنلاین در پایان یادآور شد: این شکایت خسارت حیثیتی برای ما داشت و ما حتی نمی‌توانستیم تبلیغ انجام دهیم. از جهتی دیگر ضربه روحی فراوانی نیز به تیم وارد شد.

۱ دیدگاه
  1. کمال می‌گوید

    میگین دخالت در امور پزشکی نیست ولی در مرحله قبل از آنالیز آزمایشگاه امکان افزایش خطا دا فراهم خواهید کرد .
    گندش بالاخره یه روزی در میاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.