صندوق یار، محصول خبرساز الکامپ 1402

0

در ساعات اولیه از اولین روز برگزاری بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ، رونمایی از صندوق‌یارِ نیکو به عنوان یکی از اولین رویداد های ویژه ی نمایشگاه امسال خبرساز شد. در این رویداد شرکت نیکو به عنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان و پیشرو در حوزه فن‌آوری های مالی(فین تک) از جدیدترین محصول خود با عنوان “صندوق یار” رونمایی کرد.

صندوق یار، راهکاری جذاب، کم هزینه و خلاقانه در صنعت پرداخت

صندوق یار، محصولی کاربردی است که توسط شرکت خلاق نیکو با همراهی یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت پرداخت به نام انیاک توسعه یافته است و به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه فروشگاه خود را مجهز به کیوسک های خودخدمت (سلف سرویس) کنید و تجربه خرید را برای مشتریان خود بهبود بخشید.

صندوق یار نیکو با قابلیت نصب روی یک دیوار و اشغال فضایی کمتر از نیم متر مربع، در دو مدل بارکدی و ساده به بازار عرضه شده است.

صندوق یار بارکدی

صندوق یار بارکدی راهکاریست که برای فروشگاه ها و مراکز خدماتی دارای صندوقِ مبتنی بر بارکد طراحی شده (از جمله داروخانه‌ها، بیمارستان‌ها، قنادی‌ها و غیره) و مشتری پس از تسویه با صندوق از طریق یک بارکد، محصول خود را دریافت میکند. صندوق یار کمک می‌کند تا فروشگاه، خدمات سریع‌تری را به مشتریان خود ارائه کرده و مشتریان کمتر در صف انتظار بمانند.

صندوق یار ساده

نکته حائز اهمیت و جالب در خصوص صندوق یار اینجاست که با تغییر نرم افزار آن، می‌تواند به یک کیوسک فروش بلیط یا دریافت سفارش غذا در مراکز تفریحی و رستوران‌ها تبدیل شود. این به معنی این است که صندوق یار می‌تواند به عنوان کمک یک صندوقدار یا حتی در شرایطی جایگزین آن عمل کرده و وظیفه حسابداری و محاسبات مالی صندوق را بر عهده گیرد. بنابراین اشتباهات مالی به صفر رسیده و خیالتان بابت امنیت صندوق جمع خواهد بود.

 

تفاوت صندوق یار با کیوسک های موجود

نیکو به عنوان اولین شرکت مطرح در ارائه ی راهکار کیوسک های سلف سرویس، سالهاست کیوسک های ویندوزی و اندرویدی را در سایزهای گوناگون به بازار عرضه کرده و نیازهای برندهای مطرح را پاسخ داده است. با این حال خلاء راهکاری کم هزینه و کوچک برای فروشگاه های کوچک با تراکنش متوسط همیشه وجود داشت چراکه هزینه ی کیوسک های فعلی موجود در بازار نسبتا بالا بوده و هر فروشگاهی قادر به سرمایه گذاری در آن نمی باشد. همچنین برای راه اندازی کیوسک های موجود در بازار بایستی به ازای هر کیوسک حداقل یک مترمربع فضای فروشگاهی نیاز میباشد که با توجه به بالا رفتن هزینه ی اجاره در کشور، اختصاص این فضا باید توجیه اقتصادی کافی برای فروشگاه داشته باشد. صندوق یار نیکو پاسخی به این دو نیاز جدی فروشگاه ها و مراکز خدماتی است که متوسط کل فروشگاه های کشور را شامل میشود.

صندوق یار تا 70 درصد از کیوسک های موجود در بازار ارزانتر و تا 50 درصد فضای کمتری را اشغال میکند. همچنین نسبت به نمونه های موجود، هوشمند تر و زیباتر طراحی و توسعه یافته است.

 

امکان گزارش گیری توسط مدیریت

یکی از ویژگی‌های برجسته فناوری صندوق یار، امکان گزارش گیری توسط مدیریت است. با استفاده از صندوق یار، مدیران و مالکان کسب و کار قادر خواهند بود تا به صورت دقیق و جامع، اطلاعات مربوط به عملکرد صندوق یار را در هر لحظه و در هر مکانی دریافت کنند.

گزارش گیری توسط مدیریت با فناوری صندوق یار به آنها این امکان را می‌دهد که به راحتی اطلاعات مرتبط با فروش، موجودی، تراکنش‌ها و… را مشاهده کنند. با استفاده از گزارش‌های تولید شده توسط صندوق یار، صاحبان کسب و کار قادر خواهند بود تا به‌طور دقیق‌تر و عملکرد صندوق یار را بررسی کنند، میزان محبوبیت و فروش محصولات را مشاهده کنند و بر اساس اطلاعات در دسترس، تصمیمات استراتژیک را برای بهبود عملکرد و سودآوری کسب و کار خود اتخاذ کنند.

 

اطمینان از مبلغ پرداخت

صندوق یار، شکلی نوین و پیشرفته از کیوسک سلف سرویس است که به کسب و کارها کمک می‌کند تا از صحت و قطعیت مبلغ پرداخت شده توسط مشتریان خود اطمینان حاصل کنند.

با استفاده از صندوق یار، مشتریان قادر خواهند بود به راحتی و با اطمینان خاطر، مبلغ مورد نظر را پرداخت کنند. این صندوق هوشمند از طریق اتصال به شرکت‌های پرداخت و نرم‌افزارهای مالی مختلف، تراکنش‌های مالی را بررسی کرده و اطمینان حاصل می‌کند که مبلغ پرداختی توسط مشتری به درستی و بدون هیچگونه مشکلی پرداخت شده است.

با اطمینان از پرداخت درست، کسب و کارها می‌توانند به مشتریان خود به خوبی خدمت رسانی کنند تا اعتماد بیشتری بین فروشنده و مشتری شکل ‌گیرد و به کسب و کارها اعتبار و قابلیت رقابت پذیری بیشتری در بازار ببخشد.

در نتیجه با استفاده از صندوق یار، کسب و کارها نه تنها از مبلغ پرداخت شده اطمینان حاصل می کنند بلکه همچنین به مشتریان خود اعتماد بیشتری القا می‌کنند و تجربه خرید را برای آنها بهبود می‌بخشند.

 

 

افزایش بهره وری فروشگاه و رضایت مشتری

صندوق یار نیکو، به کسب و کارها کمک می‌کند تا تعداد تماس‌های حضوری که با مشتریان برقرار می‌کنند را به طور قابل توجهی کاهش دهند. این قابلیت برای کسب و کارها به دو جهت بسیار مفید است: اولاً، در زمان و انرژی مدیران و پرسنل کسب و کار صرفه جویی می‌کند و آنها را قادر می‌سازد تا روی فعالیت‌های مهم‌تری تمرکز کنند. دوماً، برای مشتریان، تجربه خرید را سریعتر و ساده‌تر کرده و زمان آنها را صرفه جویی می‌کند.

با استفاده از صندوق یار، مشتریان قادر خواهند بود خریدهای خود را به صورت خودکار و بدون نیاز به تماس با پرسنل کسب و کار انجام دهند. این صندوق هوشمند از طریق اتصال به سیستم‌های پرداخت و دستگاه بارکدخوان، قادر است حساب و کتاب مشتریان را انجام دهد. به این ترتیب، نیاز به تماس با مشتری برای فرآیند خرید و پرداخت تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

 

صندوق یار نیکو، یارِ کاربلد و خستگی ناپذیر صندوق دار شما

صندوق یار نیکو، می‌تواند در زمان های پیک فروشگاه، به عنوان یک صندوق دار دوم عمل کرده و فشار کار را برای صندوقدار فعلی کاهش دهد. این قابلیت به کسب و کارها امکان می‌دهد تا به طور همزمان صندوق دار و صندوق یار را در راستای خدمت رسانی به مشتریان به کار گرفته در عین حال امور مالی خود را نیز به بهترین شکل مدیریت کنند.

با توجه به این قابلیت، صندوق یار نیکو در زمان هایی که حضور یک صندوق دار، توجیه اقتصائی کمتری دارد (مثل نیمه شب ها در داروخانه ی شبانه روزی) قادر است نقش صندوق دار را ایفا کند. برای مثال، در داروخانه‌ها، بیمارستان‌ها، قنادی‌ها و سایر مراکز بازرگانی، صندوق یار به مشتریان کمک می‌کند تا به سرعت و بدون انتظار در صف، پرداخت خود را انجام دهند.

 

از جمله مهم‌ترین فروشگاه هایی که می‌توان از صندوق یار در آن‌ها استفاده کرد:

بیمارستان و درمانگاه

داروخانه

سوپرمارکت

قنادی

آجیل فروشی

اغذیه فروشی

لبنیاتی

پروتئینی

 

خرید صندوق یار از نیکو

صندوق یار نیکو یک محصول مقرون بصرفه و سودمند است که برای محیط‌هایی با فضای کوچک طراحی و تولید شده است. قیمت خرید این دستگاه به گونه‌ای در نظر گرفته شده است که تمامی کسب و کارهای بزرگ و کوچک بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول کاربردی و هزینه خرید آن می‌توانید به سایت niku.co مراجعه کرده و با واحد فروش ارتباط بگیرید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.