شب یلدای 1600 نفری در برج میلاد

رویداد یلدای کارآفرینی با حضور فعالین اکوسیستم استارتاپی کشور در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد

0

یلدای امسال در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود و طبق روال هر سال شامل چند پنل سخنرانی و گفتگو با حضور کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها خواهد بود.

یلدای کارآفرینی رویدادی است که هر سال به مناسبت شب یلدا سبب گردهم‌آیی افراد تاثیرگذار و فعالان اکوسیستم استارتاپی می‌شود. هدف اصلی از برگزاری این رویداد، کمک به شبکه‌سازی استارتاپ‌ها، آشنایی با تجربیات صاحبان کسب‌و‌کار، ایجاد ارتباط موثر بین کسب‌و‌کارها و سرمایه‌گذاران، تسهیل فرآیند جذب سرمایه و آموزش مفاهیم و اصول موفقیت در کسب‌و‌کار می باشد.

در سال 95 بیش از 500 نفر از اعضای خانواده استارتاپی کشور، مدیران شرکت‌های سرمایه‌گذاری و شتابدهنده‌ها در محل کتابخانه ملی گردهم آمدند.

شهرام شاهکار مدیرعامل اسنپ، محمدجواد شکوری مقدم مدیرعامل آپارات، نازنین دانشور مدیرعامل تخفیفان، سعید رحمانی مدیرعامل سرآوا، محسن ملایری مدیرعامل آواتک از جمله مهمانان یلدای 95 بودند.

در یلدای 96 نیز بيش از 700 نفر از فعالان و دوستداران استارتاپ‌ها در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی با حضور بنيانگذاران استارتاپ‌هاي بزرگ و کوچک، مديران صندوق‌هاي خطرپذير، شتابدهنده‌ها و مديران دولتی به بررسی اتفاقات و وضعیت اکوسیستم استارتاپی کشور پرداختند.

حضور و همراهی سرمايه‌گذاران سنتي، بانک‌ها، هلدينگ‌هاي بزرگ مالي، اتحاديه‌ها و رسانه‌هاي سنتي در یلدای 96 نشانگر اين يافته بود که اکوسيستم استارتاپي ايران مرزهايش را تا متن جامعه گسترش داده است.

برگزاری پنل‌های ارزش‌آفرینان، سرمایه‌گذاری و مهاجرت معکوس با حضور چهره‌های سرشناسی همچون میلاد منشی‌پور مدیرعامل تپسی، مجید حسینی‌نژاد مدیرعامل علی‌بابا، تبسم لطیفی مدیرعامل مامان‌پز، امیر هامونی مدیرعامل فرابورس، رضا زرنوخی رئیس انجمن وی‌سی ایران، فریدون کورنگی مدیرعامل استارتاپ لاجیک تری در امریکا از جمله برنامه‌های یلدای 96 بود.

برگزاری نمایشگاه در حاشیه رویداد فرصت مناسبی برای استارتاپ‌ها به‌وجود آورد تا محصولات و خدماتشان را معرفی کرده و شبکه‌سازی موثری بین علاقه‌مندان و فعالان عرصه استارتاپی اتفاق بیفتد.

در پایان برنامه نیز “تندیس یلدا” به آرش مدرسی و ناصر غانم زاده به عنوان فعالان عرصه کارآفرینی، مجید حسینی‌نژاد بنیان‌گذار علی‌بابا، حسام آرمندهی بنیان‌گذار کافه‌بازار، محمد جواد شکوری مقدم بنیان‌گذار آپارات، حمیدرضا احمدی و هادی فرنود بنیان‌گذاران همفکر اهدا شد.

اما امسال با رویدادی بزرگتر، با شکوهتر و برنامه‌هایی متنوع‌تر میزبان فعالان عرصه کارآفرینی کشور، در شب خاطره‌انگیز یلدا خواهیم بود. این گردهم‌آیی که در سالن همایش‌های برج میلاد و با حضور بیش از 1600نفر از فعالین اکوسیستم کارآفرینی استارتاپی برگزار می‌شود، طبق روال هر سال شامل چند پنل سخنرانی و گفتگو با حضور کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها خواهد بود.

همچنین در حاشیه رویداد برای استارتاپ‌ها، فضایی در نظر گرفته شده تا در زمان پذیرایی و استراحت بین برنامه‌ها، خود را معرفی نموده و از فضای تعاملی موجود برای شبکه‌سازی و ایجاد ارتباطات موثر و نیز گپ‌و‌گفت با سخنرانان و مهمانان ویژه برنامه استفاده نمایند.

معرفی و ارائه ده استارتاپ برگزیده توسط هفته‌نامه شنبه در حضور سرمایه‌گذاران و همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط افراد سرشناس و صاحب تجربه در حوزه کارآفرینی و استارتاپی در حاشیه یلدای کارآفرینی از جمله برنامه‌هایی است که به منظور ارتقای دانش افراد علاقه‌مند در نظر گرفته شده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.