سینا تک از ایده‌های خلاق حمایت می‌کند

سرپرست معاونت فناوری اطلاعات بانک سینا اعلام کرد؛

0

سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک سینا گفت: «سینا تک از ایده‌هایی که بتوانند چهره بازار کسب‌وکار را تغییر دهند، حمایت می‌کند.»

مجید هادی، سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک سینا بیان کرد: «در حال حاضر فین‌تک‌ها و استارتاپ‌ها به سمتی حرکت می‌کنند که بتوانند چهره کسب‌وکارها را تغییر دهند. بخش مالی و بانکی نیز از این تغییرات مستثنی نبوده است. خصوصا با توجه به بالغ شدن مفهوم بلاک‌چین و موضوعاتی مانند ارز رمزها، وام‌دهی‌های نفر به نفر،crowdfunding  و … ؛ انتظار این است که این تغییرات تکنولوژی مانند یک بهمن در آینده نه چندان دوری چهره کسب‌وکار بانکی را به صورت کامل تغییر دهد.»

سینا تک، سرمایه‌گذار خطرپذیر در حوزه فین‌تک‌ها و استارتاپ‌های مالی

او با بیان اینکه اگر کسب‌وکارها خود را با این شرایط جدید وفق ندهند و در آینده از تکنولوژی‌های جدید عقب بمانند، زیان‌های جبران ناپذیری را متحمل می‌شوند گفت: «در این زمینه کاری که بانک سینا انجام داده، این است که در شرکت سینا تک به عنوان vc (venture capital) سرمایه‌گذاری کرده است. عملکرد این شرکت در حوزه فین‌تک‌ها و استارتاپ‌های مالی، سرمایه‌گذاری خطرپذیر است.»

هادی عنوان کرد: «سینا تک از ایده‌هایی که نسل جدید و نو در گروه‌های کوچک و چند نفره، مشغول ایده‌پردازی هستند، حمایت می‌کند. از این تعداد بی‌شمار ایده‌ها ممکن است یک تعداد از آنها بسیار موفق باشند و به نتیجه برسند و چهره بازار کسب‌وکار را به صورت کامل تغییر دهند.»

منبع بنکر
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.