سپ حامی بخش استارت‌آپ‌های دهمین جشنواره وب و موبایل ایران

جشنوار وب و موبایل 26 و 27 بهمن‌ماه برگزار می‌شود

0

سپ امسال حامی ویژه‌ی بخش استارت‌آپ‌های این جشنواره خواهد بود و در نمایشگاه جانبی مراسم اختتامیه، در کنار 32 اسپارنسری که حامی آنها بوده حضوری پررنگ خواهد داشت.  

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، اختتامیه دهمین جشنواره وب و موبایل ایران از فردا با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سامان، برگزار خواهد شد. همچنین  این شرکت قصد دارد تا در مراسم اختتامیه دهمین جشنواره وب و موبایل ایران، مسابقه‌ای با عنوان رقابت بزرگ هارمونی برگزار نماید. در این مسابقه، ۱۲ تیم سه نفره از استارت‌آپ‌ها با هم رقابت می کنند و در نهایت یک تیم به عنوان قهرمان انتخاب خواهد شد. در این رقابت که بر اساس بازیگونگی طراحی شده است، هر تیم می‌بایست یک پازل تقارن را حل نماید. پازلی که از چالش‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت استارت‌آپ‌ها ساخته شده و هر تیم پازل خود را با پاسخ‌های مناسب و مرتبط کامل می­کند.

جشنواره وب و موبایل ایران با چندهزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود. این جشنواره از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد. سپ امسال حامی ویژه‌ی بخش استارت‌آپ‌های این جشنواره خواهد بود و در نمایشگاه جانبی مراسم اختتامیه، در کنار 32 اسپارنسری که حامی آنها بوده حضوری پررنگ خواهد داشت.

امسال مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران، 26 و 27 بهمن ماه در سالن همایش های پژروهشگاه نیرو واقع در شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان برگزار می­شود و بخش نمایشگاهی آن از ساعت 9 الی 17 عصر فعال می­باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.