سومین دوره شتاب‌دهی مرکز نوآوری فرهنگی امید برگزار می‌شود

در زمینه تولید محصولات و ارائه خدمات چندرسانه‌ای؛

0

فعالیت محوری مرکز دانش‌بنیان امید، شناسایی، توانمندسازی، تربیت، شبکه‌سازی و سرمایه‌گذاری بر سرمایه‌های مستعد جوان، در قالب گروه‌های نوپای خلاق و تلاش برای توسعه و تبدیل آن‌ها به مؤسساتی مستقل، پایدار و مولد محتوا است.

فراخوان سومین دوره شتاب‌دهی مرکز نوآوری فرهنگی امید، به منظور حمایت از کسب‌وکارهای نوپای فرهنگ‌بنیان، در بستر تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه و در زمینه تولید محصولات و ارائه خدمات مؤثر چندرسانه‌ای تمدید شد.

با حمایت ستاد توسعه فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی؛ فراخوان سومین دوره شتاب‌دهی مرکز نوآوری فرهنگی امید، بـا مأموریت حمایت از کسب‌وکارهای نوپای فرهنگ‌بنیان، در بستر تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه و در زمینه تولید محصولات و ارائه خدمات مؤثر چندرسانه‌ای آغاز شد.

گفتنی است، فعالیت محوری مرکز دانش‌بنیان امید، شناسایی، توانمندسازی، تربیت، شبکه‌سازی و سرمایه‌گذاری بر سرمایه‌های مستعد جوان، در قالب گروه‌های نوپای خلاق و تلاش برای توسعه و تبدیل آن‌ها به مؤسساتی مستقل، پایدار و مولد محتوا است.

به همین منظور از کلیه افراد و تیم‌های دارای ایده یا محصول در حوزه‌های تولید محصولات چندرسانه‌ای همچون فیلم مستند و داستانی، انیمیشن، بازی‌های دیجیتال، موشن گرافیک، نماهنگ، واقعیت افزوده مجازی (AR  VR)، عرضه و فروش محصولات چندرسانه‌ای در قالب وبسایت، اپلیکیشن، شبکه‌های اجتماعی، توزیع فیزیکی، کمپین‌سازی و همچنین سرویس‌های مربوط به محتوای چندرسانه‌ای و ویدئوی درخواستی(VOD)  و دیگر حوزه‌های صنایع فرهنگی جهت حضور در این مرکز دعوت به عمل می‌آید.

بر همین اساس، علاقه‌مندان آگاه باشند که ایده فرهنگی رسانه‌ای آن‌ها حمایت می‌شود، لذا اگر ایده فرهنگی رسانه‌ای دارید و برای تجاری‌سازی ایده نیازمند مربی، امکانات، تجهیزات، سرمایه مادی و … هستید، همین الان ثبت‌نام کنید.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام و ارائه طرح برای شرکت در دوره سوم شتابدهی این مرکز، می‌توانند به وب‌سایت مرکز نوآوری فرهنگی امید مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.