سنجاق، استایل من کو و کاسپلی؛ برترین‌های رویداد مدوفناوری

در مراسم اختتامیه مد و فناوری دانشگاه الزهرا صورت گرفت؛

0

در مراسم اختتامیه مد و فناوری دانشگاه الزهرا با همکاری جهاد دانشگاهی تیم سنجاق، استایل من کو و کاسپلی به ترتیب اول تا سوم شناخته شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

دومین رویداد استارتاپی مد و فناوری از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاد دانشگاهی که با همکاری سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی، مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه الزهرا و جهاد دانشگاهی واحد الزهرا در این دانشگاه برگزار شد، برگزیداگان خود را شناخت. تیم‌های سنجاق، استایل من کو  و کاسپلی به ترتیب تیم‌های اول تا سوم این رویداد شناخته شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش شنبه‌پرس، در این رویداد 54 ساعته آموزشی و ترویجی، 85 نفر از علاقمندان به کارآفرینی، دانشجویان و دانش‌آموختگان مشتاق و ایده‌پرداز حضور داشتند که در مجموع 41 ایده مطرح و از این میان 7 ایده منتخب و 7 تیم 6 الی8 نفره تشکیل شد. تیم‌ها در طی دو روز و با کمک 7 منتور  بر روی ایده خود کار کرده و بوم کسب‌وکارشان را تکمیل و در روز آخر مدل کسب‌وکار نهایی شده ایده خود را در برابر هیات داوران ارائه کردند. هیات داروان رویداد متشکل از حسین بختیاری و مهدی محمودی از انجمن  مد و لباس کشور،  علی عمیدی از شتابدهنده دیموند و  دکتر شهرتاش رزمجو داور بین المللی جشنواره فجر و مدیر گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه جامع علمی و کاربردی و دکتر مریم مونسی مدیر گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه الزهرا بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.