سرویس «اطلاع از کاهش قیمت» علی بابا راه‌اندازی شد

صرفه‌جویی از نقطه آغاز سفر

0

علی بابا امکان اطلاع از کاهش قیمت بلیط هواپیما را برای کاربرانش فراهم کرد. با استفاده از این امکان، کاربران علی‌بابا که قصد خرید آنلاین بلیط هواپیما برای سفرهای داخلی و خارجی را دارند؛ می‌توانند از کاهش لحظه‌ای قیمت بلیط هواپیما مطلع و بلیط ارزان‌تری خریداری کنند.

کاربران می‌توانند، پس از انتخاب مقصد، تاریخ، تعداد مسافران و پرواز مورد نظر، گزینه «اطلاع از کاهش قیمت» را فعال کنند تا تغییرات لحظه‌ای قیمت بلیط هواپیما به آنها اعلام شود. به محض اینکه قیمت بلیط به مقصد مورد نظر کاربران کاهش یافت، پیامکی از طرف علی بابا ارسال و میزان کاهش قیمت به آنها اعلام می‌شود. امکان اعلام کاهش قیمت بلیط هواپیما (Price Alert) در وب‌سایت یا اپلیکیشن علی بابا در دسترس کاربران است.

«توحید علی اشرفی» مدیر ارشد بازاریابی گروه علی بابا، تاکید می‌کند که هدف این مجموعه از ارائه خدمت «اطلاع از کاهش قیمت» این بوده که مردم بتوانند در شرایط اقتصادی کنونی، بلیت هواپیمای خود را با کمترین قیمت ممکن تهیه کنند و صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر خود را از نقطه صفر آغاز کنند.

علی اشرفی بر این باور است که این موضوع یک نیاز مبرم برای مشتریان بوده که علی بابا به آن دست یافته است. مدیر ارشد بازاریابی گروه علی بابا در این خصوص گفت:«بر اساس نظرسنجی که بر مبنای مدل‌های نیازسنجی از مشتریان به عمل آمد، مشخص شد که خدمت اطلاع از کاهش قیمت، یکی از مهمترین نیازهای مشتریان هنگام خرید بلیط سفر است و این موضوع موجب توسعه چنین خدمتی روی درگاه علی بابا شد.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.