سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد تومانی گروه فیروزه

0

گروه فیروزه در استارتاپ داستان من ۳ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرد.


«داستان من» استارتاپی است که می‌کوشد با پیوند قصه‌گویی، هنر و تکنولوژی، برای پدران و مادران امکان خلق یک کتاب داستان اختصاصی برای کودکان‌شان را مهیا کند تا آنها بتوانند نقش پر رنگ‌تری در توسعه و رشد کودک‌شان بازی کنند. اکنون پس از سپری شدن دو سال از بوجود آمدن این استارتاپ، داستان من، توانسته است تاثیر قابل توجهی در ایجاد پیوند میان والدین، کودک و کتاب ایفا کند.

در پی رشد و توسعه کم نظیر این استارتاپ تا کنون، گروه فیروزه مفتخر است اعلام دارد که با سرمایه گذاری ۳ میلیارد تومانی از طریق شرکت سرمایه‌گذاری ایران و فرانسه، یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران به جمع حامیان داستان من می‌پیوندد.

پانته‌آ دیداری، مدیر عامل داستان من درباره این جذب سرمایه اذعان داشت: منابع حاصل از این جذب سرمایه به ما در سرعت بخشیدن به توسعه و تکامل شرکت در جهت رسیدن به اهدافی از جمله تولید و توسعلی محصولات نوآورانه و خلاقانه در زمینه آموزش و سرگرمی کودکان کمک خواهد کرد.

وی افزود: با حضور گروه فیروزه در کنار مجموعه داستان من مطمئن هستیم که در سال‌های آتی تاثیرگذاری مثبتی در حوزه آموزش و سرگرمی کودک در کشور ایجاد خواهیم کرد.

رادمان ربیعی، مدیر سرمایه گذاری‌های جسورانه گروه فیروزه نیز درباره این سرمایه‌گذاری گفت: با توجه به نیازها و ظرفیت‌های بالای بازار محصولات مربوط به والدین کودکان و تعداد اندک فعالین این حوزه، تيم سرمایه‌گذاری‌های جسورانه گروه فيروزه همواره به دنبال فرصت‌های مناسب سرمایه گذاری در این حیطه بوده است. پس از آشنایی با داستان من و بررسی‌های اولیه، با توجه به سطح استانداردهای گزارش دهی، حرفه‌ای گری، ظرفيت و تاثیرگذاری بالای این استارتاپ در حوزه فعالیت خود، تمایل به سرمایه‌گذاری در این استارتاپ در تیم ما افزایش یافت. علاوه بر مواردی که پیشتر ذکر شد، رشد پایدار، تیم قوی و منسجم، درآمدزایی مناسب در کنار چشم انداز روشن در داستان من، از دلایل اصلی سرمایه گذاری در این مجموعه بود. ما مفتخریم که اولین سرمایه گذاری خود در این حوزه را با سرمایه گذاری در داستان من و تیم دوست داشتنی و توانمندشان انجام داده ایم و تمام تلاش خود را در جهت رشد و رسیدن به موفقیت‌های آتی در این مجموعه خواهیم نمود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.