سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ ونچرز در استارتاپ کُمُدا

پلتفرم اجتماعی تبادل لباس ثنا خالصی صاحب سرمایه شد

0

کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در استارتاپی با بنیان‌گذاری یک زن کارآفرین است. همچنین کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ خارج از تهران محسوب می‌شود. 

اسمارت‌آپ‌ونچرز روی استارتاپ کمدا سرمایه‌گذاری کرد. به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس کمدا پلتفرم اجتماعی به اشتراک‌گذاری پوشاک اضافی و مختص خانم‌ها است. اسمارت‌آپ‌ونچرز در بهمن ۹۶، با کُمُدا وارد مذاکره شد و نهایتا طرفین توانستند در فروردین ۹۷، مذاکرات خود رابه پایان رسانده و در اردیبهشت ۹۷ نیز قرارداد سرمایه‌گذاری امضاء کنند.

  • کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در استارتاپی با بنیان‌گذاری یک زن کارآفرین است.
  • همچنین کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ خارج از تهران است.

ثنا خالصی به عنوان بنیان‌گذار و با هدف بازگرداندن پوشاک مازاد (نو، در حدنو و دست‌ساز) به چرخه‌ی مصرف، کاهش مصرف‌گرایی و محافظت از محیط زیست، شروع به یافتن راه‌حلی برای رفع این مسأله کرد. پروانه جاویدنجات مدیر مالی و پشتیبانی و پیام پیروزبخت مدیر اجرایی این استارتاپ هستند. حامد تکمیل و محمد اعظم رحمان‌پور هم بخش فنی این استارتاپ را برعهده دارند. استارتاپ کمدا در شیراز مستقر است.

با استفاده از کمدا می‌توانید پوشاکی را که به هر دلیلی در کمد شما بلااستفاده مانده است به پول تبدیل کنید. کمد افراد هم سلیقه و هم سایز خود را دنبال کنید، با دوستان جدیدی گپ بزنید. آیتم‌هایی با ۵۰-۷۰% تخفیف بخرید و به آسانی درب منزل تحویل داده یا دریافت کنید. تیم  کُمُدا تا به امروز در رویدادها و مسابقات داخلی و بین‌المللی ۵ رتبه و جایزه دریافت کرده‌است. پلتفرم کُمُدا در حال حاضر در شیراز و با ۹۳٪ کاربر وفادار فعال و در حال گسترش تیم خود در بخش های فنی، بازاریابی و ورود به بازار تهران است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.