سامانه اینترنتی معاملات شهرداری تهران راه‌اندازی می‌شود

دعوت سازمان فاوا از تمام پیمانکاران و فعالان این عرصه برای ارائه طرح

0

مدیریت یکپارچه معاملات، دسترسی یکسان ذینفعان به اطلاعات، کاهش هزینه‌ها، درآمدزایی و کاهش فساد و رانت از جمله اهدافی است که در دوره جدید مدیریت شهری و طبق تأکیدی که بر موضوع شفافیت وجود دارد با انجام این فراخوان دنبال می‌شود.

بر اساس مصوبات کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران و در مسیر هوشمندسازی تهران و با هدف شفافیت و شهرداری شیشه‌ای، سامانه اینترنتی معاملات شهرداری تهران راه‌اندازی خواهد شد. این سامانه تمامی مناقصه‌ها، مزایده‌ها، استعلام‌ها و… را در بر می‌گیرد و سازمان فاوا از تمام پیمانکاران و فعالان این عرصه طی فراخوانی دعوت به عمل آورده است تا طرح خود را در این زمینه ارائه کنند.

این فراخوان بر اساس مصوبات کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران، در جهت اهداف هوشمندسازی تهران و به منظور شفافیت تمامی معاملات شهرداری تهران شامل مناقصه، مزایده، استعلام و … صورت گرفته است. مدیریت یکپارچه معاملات، دسترسی یکسان ذینفعان به اطلاعات، کاهش هزینه‌ها، درآمدزایی و کاهش فساد و رانت از جمله اهدافی است که در دوره جدید مدیریت شهری و طبق تأکیدی که بر موضوع شفافیت وجود دارد با انجام این فراخوان دنبال می‌شود.

یکپارچگی اطلاعات و اجرای فرآیندها در شهرداری، دسترسی آنلاین و به موقع به اطلاعات معاملات شهرداری، دسترسی یکسان به اطلاعات معاملات شهرداری برای همه متقاضیان شرکت در معاملات و افزایش سرعت انجام معاملات از جمله مواردی است که با انجام چنین طرح‌هایی در راستای دستیابی به تهران هوشمند صورت می‌گیرد. همچنین شفاف‌سازی معاملات شهرداری تهران و مدیریت بهینه منابع و فعالیت‌های شهرداری از جمله دیگر اهدافی است که این طرح و سایر طرح‌های مشابه به دنبال آن هستند.

شرکت‌ها و علاقمندان این حوزه می‌توانند برای دریافت اسناد فراخوان و کسب اطلاعات بیشتر به پرتال شهرداری تهران به نشانی Tehran.ir، قسمت اطلاع‌رسانی، بخش مناقصات مراجعه کنند.

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.