رویداد استارتاپی کشوری سلامت در صنایع غذایی

0

دانشگاه علمی کاربردی مرکز آذین شوشتر، با همکاری کانون کارآفرینی استان خوزستان مرکز شوشتر در راستای اشتغالزایی و کارآفرینی با برگزاری رویداد استارتاپی کشوری سلامت در صنایع غذایی

مهندس مسعود بابادی کارشناس ارشد IT از مربیان رویداد استارت اپی سلامت در صنایع غذایی دانشگاه علمی کاربردی مرکز شوشتر و مدیرکارگروه بازاریابی کانون کارآفرینی خوزستان مرکز شوشتر از برگزاری اولین رویداد استارتاپی کشوری دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان با همکاری کانون کارآفرینی خوزستان مرکز شوشتر و به میزبانی مرکز آذین شوشتر خبر داد.

بابادی افزود هدف از برگزاری این رویداد استارتاپی حمایت از ایده های نو، ایده پردازان و تبدیل ایده های آنها به کسب و کار و در نهایت کارآفرینی میباشد.

مهندس بابادی بیان نمود که انشاالله قصد داریم با همکاری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوشتر، سازمان فنی و حرفه ای علامه شیخ شهرستان شوشتر و کانون کارآفرینی خوزستان مرکز شوشتر این استان و شهرستان را به قطب استارت اپ کشور تبدیل کنیم تا گامی موثر جهت تبدیل ایده به کسب و کار برداریم.

مهندس بابادی تصریح کرد که کار اصلی مربیان این رویداد بعد از معرفی شدن ایده های برتر شروع میشود و امید است با اتکال به خداوند متعال، معرفی ایده های برتر در روز پایانی، آغازی بر همکاری صاحبان ایده و صاحبان سرمایه باشد و دانشگاه علمی کاربردی مرکز آذین شوشتر با همکاری کانون کارآفرینی خوزستان بتواند در راستای کارآفرینی و اشتغالزایی به رسالت خود عمل نماید.

شایان ذکر است استارتاپ سلامت در صنایع غذایی دانشگاه علمی کاربردی مرکز آذین شوشتر روز ۲۴ مهر ۱۳۹۹ و با محورهای برندینگ و بسته بندی، تحویل غذا، کاهش سموم، غنی سازی، نانومواد نگهدارنده و بازاریابی برگزار خواهد شد.

که علاقمندان از ۱ مهر لغایت ۱۵ مهر فرصت دارند ایده های خود را در لینک uastartup.uast.ac.ir/fa/form/284/food ثبت نمایند.

همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر شماره تلفن پشتیبانی 06136274061 معرفی شده است.

رویداد استارتاپی کشوری سلامت در صنایع غذایی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.