دسترسی 15 هزار اپلیکیشن ios در سیب‌اپ

با مزایای اشتراک سیب اپ آشنا شوید

1

مارکت سیب‌اپ اقدام به ارائه نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های IOS کرده است. در چنین شرایطی استفاده از سیب‌اپ آسا‌ن‌ترین و قابل دسترس‌ترین راه برای داشتن و استفاده از برنامه‌های اپ‌استور به نظر می‌رسد. البته بهترین ویژگی سیب‌اپ، بی‌نیاز کردن کاربران از اپل‌آیدی و گیفت‌کارت برای دانلود اپلیکشن‌ها است. بدون شک در چنین شرایطی، سیب‌اپ به عنوان بزرگترین مارکت نرم‌افزاری ایرانی اپل، جایگزینی مناسب برای اپ‌استور خواهد بود و جای خالی آن را پر می‌کند.

رپورتاژ| اشتراک سیب اپ یکی از راه‌های استفاده از فناوری‌هایی است که در اکوسیستم اپل به وجود می‌آیند. چراکه با پیشرفت سریع تکنولوژی و دیجیتالی شدن زندگی، همواره نیاز به دستگاه‌‌های هوشمند با کیفیت حس می‌شود. در میان انبوه سازندگانی که در این بازار سهمی دارند همیشه محصولاتی هستند که از لحاظ کیفیت سهم بیشتری را در رضایت افراد در اختیار دارند. در این بین کیفیت محصولات اپل بر هیچ‌کس پنهان نیست و عده زیادی جذب زیبایی، کیفیت و پرستیژ محصولات این برند می‌شوند.

و اما در ایران! با وجود تحریم‌ها و کاستی‌هایی که همیشه شامل حال کاربران ایرانی اپل بوده است، همچنان ایرانیان علاقه شدیدی به استفاده از این برند محبوب، خصوصا آیفون‌هایش دارند. طبق آمار، هم اکنون 6 میلیون ایرانی از محصولات اپل استفاده می‌کنند و این آمار همچنان و به سرعت رو به افزایش است. اما سوال این است که اشتراک سیب اپ می‌تواند به این 6 میلیون دستگاه کمک کند؟

در رابطه با دشواری‌هایی که برای استفاده از این برند محبوب در ایران همیشه وجود داشته است می‌توان از دسترسی به اپ‌استور نام برد. همین چند وقت پیش بود که اپ‌استور، اپ‌های ایرانی را تحریم و آن‌ها را از اپ‌استور حذف کرد. می‌توان به این صورت نتیجه گرفت که روز به روز عرصه بر ایرانیان تنگتر و استفاده از سیبهای دوست داشتنی در ایران سخت‌تر می‌شود. در چنین شرایطی ما دستگاه‌هایی با کیفیت ولی بدون خدمات خواهیم داشت؟ اما با اشتراک سیب اپ باید کمی درباره این نگرانی تجدیدنظر کرد.

 

بی‌نیاز شدن کاربران، از اپل آیدی و گیفت‌کارت

در راستای حل این مشکل و روند رو به رشد تکنولوژی در ایران، مارکت سیب‌اپ اقدام به ارائه نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های IOS کرده است. در چنین شرایطی استفاده از سیب‌اپ آسا‌ن‌ترین و قابل دسترس‌ترین راه برای داشتن و استفاده از برنامه‌های اپ‌استور به نظر می‌رسد. تیم سیب‌اپ با پشت سر گذاشتن تمامی موانع سخت و دشوار در این راه، امکان استفاده از به‌روزترین اپلیکیشن‌های IOS را در اختیار کاربران ایرانی قرار داده است که البته بهترین ویژگی سیب‌اپ، بی‌نیاز کردن کاربران از اپل‌آیدی و گیفت‌کارت برای دانلود اپلیکشن‌ها است. بدون شک در چنین شرایطی، سیب‌اپ به عنوان بزرگترین مارکت نرم‌افزاری ایرانی اپل، جایگزینی مناسب برای اپ‌استور خواهد بود و جای خالی آن را پر می‌کند. در این بین استفاده از اشتراک سیب اپ می‌تواند این بهره‌مندی را بیش از پیش کند.

 

نصب اپلیکیشن بدون نیاز به کانفیگ یا برنامه جانبی

نکته مهم دیگری که باید توجه داشت این است که برای دریافت و نصب اپلیکیشن از سیب‌اپ، نیاز به انجام هیچ‌گونه کانفیگ به خصوص یا نصب برنامه‌های جانبی نیست. از طرف دیگر، هیچ نیازی به اپل‌آیدی یا جیلبرک کردن دستگاه نخواهد بود. به این ترتیب امنیت و حقوق کاربران به صورت کامل رعایت می‌شود. علاوه بر آن، اگر کاربران برنامه‌ای را بخواهند که در سیب‌اپ موجود نیست، می‌توانند درخواست آن برنامه خاص را ثبت کرده و پس از قرارگیری آن در سی‌اپ، برنامه را دانلود کنند.

سیب‌اپ آرشیوی بیش از ۱۵ هزار اپلیکیشن، به ارزش بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان را در دسترس مخاطبان قرار می‌دهد. آرشیو سیب‌اپ شامل برنامه‌های رایگان و پولی اپ‌استور، برنامه‌های ایرانی و برنامه بانک‌هاست. به عبارتی هر آنچه که در اپ‌استور اپل وجود دارد، در سیب‌اپ هم یافت می‌شود و علاوه بر آن، نرم‌افزارهای ایرانی که این روزها در زندگی روزمره افراد کاربرد زیادی دارند، در سیب‌اپ به طور رسمی قرار داده شده و پشتیبانی می‌شود.

هم‌چنین توسعه‌دهندگان ایرانی به راحتی می‌توانند بدون طی مراحل سخت و کشیدن دردسر، بدون پرداخت هزینه برنامه‌هایشان را در مارکت سیب‌اپ قرار دهند.

با این حال سیب‌اپ سیستم اشتراک کاملا ارزان قیمت و مقرون به صرفه‌ای را ارائه می‌دهد که کاربران با خرید این سرویس‌ها که به صورت ۳۱ روزه و 94 روزه و با هزینه‌ای از 15000 تا 36000 تومان ارائه می‌شود، به‌صورت نامحدود به تمامی امکانات سیب‌اپ دسترسی پیدا ‌کنند. در صورت اتمام اشتراک سیب اپ هم اتفاقی برای اپلیکیشن‌های نصب شده از طریق سیب‌اپ نخواهد افتاد و علاوه بر امکان استفاده از آنها، به‌روزرسانی‌های جدید را هم می‌توانند داشته باشند.

۱ دیدگاه
  1. توسعه‌دهنده می‌گوید

    رابط‌کاربری قوی داره ولی در بقیه قسمت‌ها خیلی ضعیف عمل میکنه، دسته‌بندی قوی نداره و خیلی از برنامه‌هارو نشون نمیده و پشتیبانی خیلی ضعیفی داره و تنها راه دسترسی بهشون برای حل مشکلات تماس مستقیم با شرکت سیب‌اپ هستش ..

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.