راه‌اندازی شتابدهنده فینووا در مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌طباطبایی

علی بدیعی: زمان پذیرش برای تیم‌ها تا 10 اردیبهشت‌ماه باز است

0

پذیرش برای تیم‌ها تا تاریخ 10 اردیبهشت‌ماه باز است؛ تمرکز این شتابدهنده پذیرش استارتاپ‌های حوزه فین‌تک است. البته حوزه‌های دیگری مانند باشگاه مشتریان، آموزش و تبلیغات هم قابل قبول خواهند بود.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از ابتدای سال 97 شتابدهنده فینووا باید شروع به کار می‌کرد. در حال حاضر این مرکز آماده بهره‌برداری است و فراخوان شرکت در این شتابدهنده هم از اواخر سال گذشته، باز شده است. اینها مواردی بود که علی بدیعی، مدیر فینووا به آنها اشاره کرد و ادامه داد: «تا پیش از این، فینوا فضای کار اشتراکی مستقر در برج فناوری دانشگاه امیرکبیر فعالیت می‌کرد و تا الان حدود 50 استارتاپ در آن حضور داشتند. امسال شتابدهنده فینوا در مرکز نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی فضایی در اختیار دارد و آماده ارائه خدمات خود به استارتاپ‌های پذیرفته شده است.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، آرین افشار مدیر برنامه‌ریزی شتابدهنده فینووا در رابطه با تاسیس این شتابدهنده گفت: «با توجه به تجربه‌ای که در فضای کاری اشتراکی داشتیم، به چند نیاز مهم در استارتاپ‌ها رسیدیم که پاسخ آنها در فضای کاری اشتراکی داده نمی‌شد.» در ادامه افشار گفت در حال حاضر دو تیم سایبورگ و مه‌کارت در این شتابدهنده مستقر شده‌اند.

مدیر برنامه‌ریزی شتابدهنده فینووا، مدل کار این شتابدهنده با استارتاپ‌ها را به این شکل توضیح داد: «تا 50 میلیون تومان و در مقابل دریافت سهام تا سقف 15درصد، به استارتاپ‌های پذیرفته شده تعلق می‌گیرد. البته موضوع سرمایه‌گذاری امر قطعی نمی‌تواند باشد و ممکن است با درنظر گرفتن شرایط متفاوت، برای کیس‌های مختلف کمی تغییرات داشته باشد.»

در رابطه با شرایط پذیرش هم، بدیعی اشاره کرد که زمان پذیرش برای تیم‌ها تا تاریخ 10 اردیبهشت‌ماه باز است. او ادامه داد: «تمرکز ما برای پذیرش، استارتاپ‌های حوزه فین‌تک است. البته حوزه‌های دیگری مانند باشگاه مشتریان، آموزش و تبلیغات هم قابل قبول خواهند بود.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.