رانندگان اسنپ ضابط قضایی نیستند

در اطلاعیه اسنپ مطرح شد

0

در بخشی از اطلاعیه اسنپ آمده است: « در نهایت باور داریم که هیچ یک از ما به بهانه رعایت قانون، مجاز به سوءاستفاده‌‎های شخصی از قانون نیستیم.

شنبه پرس-چند روزی از ماجرای راننده اسنپی که به بهانه بی‌حجابی مسافر خود را در بین راه پیاده کرد می‌گذرد و خبر در برخی شبکه‌ها هنوز داغ است. تحلیل‌های مختلفی از برخورد راننده اسنپ با مسافر در رسانه‌ها منتشر شد و واکنش‌های مختلفی را شاهد بودیم.

ماجرای اسنپ تمام نشد؛ ویدئو جدیدی از یک خانم منتشر شد که حکایت از برخورد نامناسب راننده اسنپی دیگری با مسافر داشت. ماجرا از این قرار بود که راننده و مسافر بر سر مسیر بحث‌شان می‌شود و راننده پس از برخورد بد با مسافر، با پشتیبانی اسنپ تماس می‌گیرد و گزارش بی‌حجابی مسافر را می‌دهد.

بحث بالا می‌گیرد و مسافر در بین مسیر پیاده می‌شود. بار دیگر انگشت اتهام به سمت اسنپ بود و این سرویس آنلاین خودرو حمایت خود از مسافران را در اطلاعیه‌ای که به شرح زیر است اعلام کرد.

متن اطلاعیه اسنپ:

اسنپ در این اطلاعیه خبر از غیرفعال شدن کابر راننده داده و از مسافر خود عذرخواهی کرده است.

در بخشی از اطلاعیه اسنپ آمده است: « در نهایت باور داریم که هیچ یک از ما به بهانه رعایت قانون، مجاز به سوءاستفاده‌‎های شخصی از قانون نیستیم. رانندگان اسنپ نیز باید بدانند به هیچ عنوان ضابط قضایی نیستند. در صورت دریافت گزارش ناشی از برخورد شخصی راننده با مسافر، این موضوع به طور جدی و قاونی از سوی اسنپ پیگیری خواهد شد».

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.