دیجی‌کالا جت؛ ارسال رایگان و سریع سفارش‌های سوپر مارکتی

محصول جدید گروه دیجی‌کالا آغاز به کار کرد

0

محصول جدید گروه دیجی‌کالا با عنوان «دیجی‌کالا جت» با هدف ارسال رایگان و سریع سفارش‌های سوپرمارکتی (کمتر از 45 دقیقه) به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد.

به گزارش شنبه پرس به نقل از روابط عمومی گروه دیجی‌کالا، در این مرحله، دیجی­کالا جت ابتدا خدمت­رسانی خود را با محصولات سوپرمارکتی و در شهر تهران آغاز می­کند و به زودی تنوع محصولات ارسالی را افزایش میدهد و تا پایان امسال تمام شهرهای بزرگ ایران را پوشش می‌دهد.

در این مرحله کاربران می­توانند با ارسال رایگان، سفارش­های سوپرمارکتی خود را در کمتر از ۴۵ دقیقه در منزل خود تحویل بگیرند. همچنین زیرساخت و شبکه هوشمند لجستیکی «دیجی­اکسپرس» گروه دیجی‌کالا، به کمک دیجی­کالاجت آمده تا فرآیند ارسال سفارش­ها را به بهینه­ترین حالت ممکن نزدیک کند. دیجی‌اکسپرس پلتفرم تکنولوژی محور لجستیکی گروه دیجی‌کالا است که تلاش می‌کند طیف گسترده‌ای از خدمات لجستیکی در حوزه جمع‌آوری، پردازش، توزیع و تحویل سفارش را به خریداران و فروشندگان کالای دیجی‌کالا و سایر شرکت‌ها ارائه کند.

محصولات سوپرمارکتی دیجی‌کالا جت به دو روش تامین می­شود؛ همکاری با فروشگاه­های زنجیره­ای مطرح و معتبر و همینطور انبارهای اختصاصی کالاهای سوپرمارکتی دیجی‌کالا در مناطق مختلف شهر (Dark Store)  با نام «جت مارت» که امکان بیشترین تنوع کالایی را از بهترین برندها و با مناسب­ترین قیمت­ها و در سریع‌ترین زمان ارسال فراهم می‌کند.

حمیدرضا پاکروان، معاون اجرایی دیجی‌کلاجت در این باره گفت:

تجربه 14 ساله گروه دیجی‌کالا در زمینه تامین و لجستیک، در پیاده‌سازی هر چه بهتر دیجی‌کالا جت نقش آفرینی می‌کند. کیفیت و در عین حال سرعت دو رکن اصلی دیجی­کالا جت است که در تمامی مراحل طراحی این محصول جدید گروه دیجی­کالا در نظر گرفته شده است؛ محصولی که هم اکنون در اپلیکیشن دیجی­کالا قابل استفاده است، مسیر جدید و سریع­تری از سرویس­دهی را برای مشتریان به وجود می­آورد تا انتظارات آن­ها را در سطح بالاتری نسبت به گذشته پاسخگو باشد و به زودی شاهد توسعه و گسترش این محصول جدید خواهیم بود.

در حال حاضر، دیجی­کالا جت در اپلیکیشن دیجی­کالا و از سایت www.digikalajet.ir برای کاربران در شهر تهران قابل استفاده است و پس از مرحله آزمایشی اپلیکیشن مجزا دیجی کالا جت نیز عرضه می‌شود.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.