دو روز شگفت‌انگیز در دومین رویداد استارتاپی نوآوران نوجوان

0

دومین رویداد استارتاپی نوآوران نوجوان در تاریخ ۲۷ و ۲۸ شهریور ماه ۹۸ توسط بیاشگاه نوآوران نوجوان (نوان) در باشگاه کارآفرینی تیوان برگزار خواهد شد و این فرصت را در اختیار نوجوان‌های مستعد قرار خواهد داد که توانایی‌های خود را برای ایده‌پردازی و راه‌اندازی یک کسب وکار نوین محک بزنند.

استارت‌آپ فقط برای بزرگ‌ترها نیست! اگر بتوانیم فرصتی را برای نوجوانان با انگیزه و با استعداد فراهم کنیم تا در مسیر درست استارت‌آپی قرار بگیرند، آینده خوبی را برای این اکوسیستم رقم خواهیم زد. نوجوان‌های ما باید وارد فضای استارت‌آپی کشور بشوند و کسب‌وکار خودشان را راه‌اندازی کنند تا بقای این اکوسیستم تضمین شود.

رویداد نوآوران نوجوان دقیقا چیست؟

رویداد نوآوران نوجوان این امکان را به نوجوانان می‌دهد که توانمندی‌های خود را در زمینه ایده‌پردازی، خلاقیت ونوآوری،تیم‌سازی و کار گروهی، نشان دهند و در قالب کار تیمی و در محیطی جذاب و هیجان‌انگیز، اولین گام را برای کسب تجربه و توسعه مهارت های فردی و گروهی خود بردارند .

نحوه ثبت‌نام ؟

نوجوان‌های عزیز می‌توانند به صورت فردی یا گروهی در صفحه مربوط به رویداد به آدرس www.novanclub.com ثبت‌نام نمایند، بعد از ثبت‌نام، در روز برگزاری رویداد با روند، نحوه برگزاری، اهداف و مأموریت آن آشنا شده و سپس در کنار دوستان خود تیم تشکیل خواهند داد.

بعد از تشکیل تیم، بچه‌ها این فرصت را دارند که تحت حمایت و راهنمایی منتورهای مجرب و پرانرژی، مهارت‌های لازم را یاد گرفته و در روز اختتامیه ایده‌های خود را در حضور میهمانان و داوران گرامی مطرح نمایند.

از ایده‌پردازی تا ارائه، تنها در دو روز

رویداد نوآوران جوان، امکان ایده‌پردازی، ارائه و داوری آن را در دو روز برای استعدادهای نوجوان فراهم می‌کند، در روز اول ایده‌ها مطرح شده، تیم‌ها شکل می‌گیرند و کارگاه‌های جذابی با حضور منتورها برگزار می‌شود. در روز دوم نیز بچه‌ها محصولات و خدمات مد نظر خود را در حضور داوران و میهمانان ارائه داده و در نهایت تیم‌های برتر در بخش های ایده، محصول، کارگروهی و خلاقیت و نوآوری معرفی می‌شوند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.