دومین همایش کارآفرینان اینترنت‌اشیاء برگزار خواهد شد

0

دومین همایش از سلسله همایش‌های کارآفرینان اینترنت اشیاء (IOT Meetups) در تاریخ سه‌شنبه 28 آذرماه از ساعت 17 لغایت 20 در سالن آمفی تئاتر برج همراه اول برگزار خواهدشد. محورهای این رویداد، سخنرانی، گپ و گفت و شبکه سازی است.

دومین همایش از سلسله همایش‌های کارآفرینان اینترنت اشیاء (IOT Meetups) در تاریخ سه‌شنبه 28 آذرماه از ساعت 17 لغایت 20 در سالن آمفی‌تئاتر برج همراه اول برگزار خواهدشد. محورهای این رویداد، سخنرانی، گپ‌وگفت و شبکه‌سازی است. در بخش سخنرانی، چهارنفر از کارآفرینان اینترنت اشیاء درس آموخته‌های خود را با دیگران به اشتراک خواهند گذاشت. برنامه این بخش به شرح ذیل انجام می‌شود:

سخنران اول، بهزاد حنجریان، بنیان‌گذار و مدیرعامل ویراتک، با عنوان سخنرانی «یک تغییر مسیر جسورانه و یا شاید دیوانه‌وار»

سخنران دوم، محسن ارجمندی، بنیان‌گذار و مدیر عامل میراث، با عنوان سخنرانی «بررسی بازار تحلیل داده‌ اینترنت اشیاء با نگرش به تجارب یک پروژه بومی»

سخنران سوم، پدرام عطایی، مشاور سرمایه‌گذاری خطرپذیر، با عنوان سخنرانی «استارتاپ اینترنت اشیاء یک دورهمی دوستانه با یک یونیکورن»

سخنران چهارم، کمیل شاه‌حسینی، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل پارسیوت، با عنوان سخنرانی « پارسیوت-کسب و کاری نوپا در زمینه خدمات مکان‌مبنا»

در بخش گپ‌وگفت، توسعه‌دهندگان و علاقمندان اینترنت اشیاء به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. و در قسمت شبکه‌سازی که به شیوه نوینی برگزار خواهد شد، هدف آشنایی و ارتباط گرفتن بهینه بین حضار است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.