در اولین رویداد فیوچرجابز چه گذشت؟

در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد

0

علی حاجی‌محمدی در پنل توسعه و طراحی وب از آینده این حوزه و چالش‌های پیش رو صحبت کرد،  محمد غضنفری، در پنل سخت‌افزار، رضا قربانی در پنل فناوری‌های روز و بلاکچین، محمدرضا هدایتی، در پنل هوش مصنوعی و رباتیک، مصطفی خلیل‌نسب در پنل استارت‌آپ‌ها و شتابدهنده‌ها و ایمان رضوی در پنل آینده‌پژوهی در دنیای دیجیتال سخنرانی کردند.

 اولین همایش آینده کسب‌وکارهای فناورانه و نوآورانه (Future Jobs) 19 بهمن ماه 1396 در دانشگاه علم و صنعت ایران به همت دانشکده مهندسی کامپیوتر این دانشگاه برگزار شد. Future Jobs با هدف معرفی و آموزش حوزه‌های مختلف کامپیوتر اعم از صنعت بازی، برنامه‌نویسی، شبکه، امنیت، طراحی، توسعه وب و برگزار شد. از جمله مطالب مورد بحث در این همایش می‌توان معرفی هر یک از حوزه‌ها، بازار کار و کاربرد آن در صنعت، همچنین میزان درآمد شاغلین هر حوزه، تجهیزات موردنیاز و امنیت شغلی هر حوزه اشاره کرد.

سید حسین ساداتی‌پور دبیر برگزاری رویداد ضمن معرفی و تبیین اهداف این رویداد، اعلام داشت که برگزاری این سری از رویدادها در رشد فنی و آکادمیک استارتاپ‌ها موثر خواهد بود. همایش با سخنرانی جمعی از فعالان هر حوزه ادامه یافت. علی حاجی‌محمدی در پنل توسعه و طراحی وب از آینده این حوزه و چالش‌های پیش رو صحبت کرد،  محمد غضنفری، در پنل سخت‌افزار، رضا قربانی در پنل فناوری‌های روز و بلاکچین، محمدرضا هدایتی، در پنل هوش مصنوعی و رباتیک، مصطفی خلیل‌نسب در پنل استارت‌آپ‌ها و شتابدهنده‌ها و ایمان رضوی در پنل آینده‌پژوهی سخنرانی کردند. امیرحسین ناطقی هم در پنل طراحی و توسعه بازی‌های دیجیتال، بهروز کمالیان در پنل شبکه، امنیت و لینوکس، میلاد نوری در پنل توسعه و طراحی اندروید به سخنرانی پرداختند.

همایش در پنل گفتگو و شبکه‌سازی ادامه یافت و در پایان با تقدیر از برگزارکنندگان و سخنرانان خاتمه یافت.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.