داستان یک استعفا در سروش!

0

خبرها حاکی از ان است که مدیرعامل پیام رسان سروش استعفا داده است.

به گزارش شنبه پرس، شنیده‌ها حاکی از آن است که مرتضی رحیمی، مدیرعامل پیام‌ رسان سروش در تیرماه امسال از سمتش استفعا داده است. اتفاقی که در صورت تأیید، به معنای پایان همکار‌‌ی سه‌ساله‌ صداوسیما و تیم فنی سروش خواهد بود.
‌سازمان صداوسیما، مالک و سرمایه‌گذار پیام‌رسان سروش، پرمخاطب‌ترین پیام‌رسان ایرانی است که توسعه‌ی‌‌ آن را ‌‌بخش خصوصی برعهده دارد. طی یک سال گذشته رحیمی بارها در اظهارنظرهای مختلف از عمل نکردن صداوسیما به تعهداتش گله کرده و علت بسیاری از مشکلات سروش را همین اتفاق عنوان کرده بود.
در روزهای گذشته نیز اخباری مبنی بر استعفای رحیمی از مدیریت سروش مطرح شده که در صورت صحت آن، نشان می‌دهد اختلافات صداوسیما و تیم فنی پیام‌رسان، وارد مرحله‌ جدیدی شده است.
علاوه بر این تیم فنی سروش در ابتدای سال جاری اعلام کرد توسعه‌ پیام‌رسان سروش را متوقف کرده و از محصول جدیدی با عنوان موقت «سروش‌پلاس» ‌رونمایی کرد که بنابر گفته‌های رحیمی، از پایه توسط بخش خصوصی و بدون مشارکت صداوسیما توسعه پیدا کرده است.
محصولی که به گفته‌ی رحیمی مشتریان بزرگی هم برای سرمایه‌گذاری پیدا کرده است. او در حاشیه‌ی چند رویداد استارتاپی در هفته‌ها‌ی گذشته عنوان کرده بود که پیشنهادات خوبی برای سرمایه‌گذاری دریافت کرده که پیشتر به سبب مخالفت صداوسیما با آنها وارد مذاکره نشده بود اما اکنون و برای محصول جدیدش در حال بررسی آن‌ها است.
باید منتظر واکنش صداوسیما به خبر استعفای رحیمی ماند تا مشخص شود تصمیم این سازمان برای آینده‌ی سروش چه خواهد بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.