خدمات ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکت های دانش بنیان خسارت دیده در سیل تصویب شد

1

علاوه بر امکان امهال بازپرداخت و تقسیط مجدد آن به صورت ویژه برای واحدهای خسارت دیده متناسب با حجم خسارت وارده امکان بازنگری در برخی مفاد تسهیلات اعطایی فراهم شده است.

عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از تصویب خدمات ویژه ای برای شرکت های دانش‌بنیان در پی خسارت های ناشی از وقوع سیل در برخی استان های کشور در هیات عامل صندوق خبرداد.

به گزارش روابط عمومی خبرگزاری شنبه پرس محمد صادق خیاطیان مطلب گفت: به منظور حمایت بیشتر از شرکت های دانش بنیان طرف قرارداد با صندوق نوآوری و شکوفایی که محل اجرای طرح‌هایشان در شهرستان های آسیب دیده از حوادث سیل اخیر قرار دارد، خدمات ویژه ای در هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی به تصویب رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس مصوبه اخیر درخواست تسهیلات شرکت های دانش بنیان جهت رفع آثار ناشی از سیل از چارچوب تسهیلات صندوق خارج از نوبت بررسی می‌گردد، تصریح کرد: همچنین علاوه بر امکان امهال بازپرداخت و تقسیط مجدد آن به صورت ویژه برای واحدهای خسارت دیده متناسب با حجم خسارت وارده امکان بازنگری در برخی مفاد تسهیلات اعطایی فراهم شده است.

عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی تصریح کرد: صندوق درصدد است با همکاری پارک‌های علم و فناوری و شرکت شهرک‌های صنعتی استانی برآورد کاملی از میزان خسارت واحدهای دانش بنیان به عمل آورده و متناسب با آن در چارچوب مصوبه اخیر به شرکت های آسیب دیده برای رفع مشکلات کمک کند.

۱ دیدگاه
  1. انتشارات گاج می‌گوید

    امیدواریم تمام آسیب دیدگان این حادثه مانند زلزله کرمانشاه از یاد نروند و به زندگی عادی خود برگردند.

    انتشارات گاج

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.