حمایت شهر فرودگاهی امام خمینی از استارتاپ‌ها

تفاهم‌نامه همکاری بین شهر فرودگاهی امام‌خمینی و شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن برای حمایت از ایده‌های فرودگاهی

0

شهرام آدم‌نژاد و حمید یاری مدیران عامل شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی و توسعه خدمات کارآفرینی مسکن، تفاهم‌نامه‌ همکاری امضاء کردند که به موجب آن، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی، حمایت خود از استارتاپ‌های فرودگاهی را اعلام کرد.

شهرام آدم‌نژاد و حمید یاری مدیران عامل شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی و توسعه خدمات کارآفرینی مسکن، تفاهم‌نامه‌ همکاری امضاء کردند که به موجب آن، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی، حمایت خود از استارتاپ‌های فرودگاهی را اعلام کرد. هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه، گسترش فرهنگ کارآفرینی و حمایت از فعالیت‌های کارآفرینان در حوزه‌های مربوط به خدمات فرودگاهی و بهبود تجربه مسافران در فرودگاه با استفاده از خدمات نوین بیان شده است.

شهرام آدم‌نژاد، در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: «تمامی ایده‌ها و طرح‌های مرتبط با شهر فرودگاهی اعم از خدمات استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از حمایت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی در زمینه‌های مختلف بهره‌مند شوند.» او در ادامه اشاره کرد مردم بیشترین نفع را از محصولات و خدمات استارتاپ‌ها می‌برند و توجه به این مطلب در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مسافران در دستور کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی قرار دارد.

همچنین در این جلسه به این مورد هم اشاره شد که دانش‌جویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا که پایان‌نامه خود را در ارتباط با شهر فرودگاهی و خدمات و ایده‌های مرتبط به آن تنظیم کنند نیز می‌توانند از حمایت‌های این مجموعه استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.