حساب‌های کاربری تپسل و مدیااد یکپارچه شد!

0

از این پس کاربران تپسل و مدیااد از یک حساب کاربری مشترک برای دریافت خدمات تبلیغات دیجیتال استفاده می‌کنند.

به بیان دقیق‌تر، تا پیش از این یکپارچه‌سازی، کاربران برای مدیریت تبلیغات دیجیتال خود در زمینه تبلیغات اپلیکیشن‌های موبایل از پلتفرم تپسل استفاده می‌کردند؛ و همچنین برای مدیریت تبلیغات وبسایت (بنری، کلیکی، ریتارگتینگ، همسان و عملکردی)، با پلتفرم مدیااد کار می‌کردند.

طبق نظرسنجی‌ها و تحلیل‌ها، هلدینگ پگاه داده کاوان شریف متوجه شد که غالب متقاضیان این دو پلتفرم (از جمله تبلیغ‌دهنده‌ها و ناشران) نیاز به مدیریت حساب‌های تبلیغات دیجیتال خود به صورت یکجا و یکپارچه دارند. برهمین اساس تصمیم بر یکپارچه‌سازی حساب‌های کاربری تپسل و مدیااد گرفته شد.

در آینده‌ای نزدیک، دسترسی به تمام سرویس‌های جدید تپسل به صورت یکجا و یکپارچه در همین زیرساخت ارائه خواهد شد. امید است خدمات آماده‌سازی شده، گامی هرچند کوچک، ولی موثر و پرقدرت در راستای رشد کسب‌وکارها و استارتاپ‌ها در روزگار سخت و پرچالش کنونی بردارد.

 

مزیت‌های یکپارچه‌سازی حساب‌های کاربری تپسل و مدیااد

 • دسترسی به داشبوردهای مدیااد و تپسل با یک حساب کاربری
 • دسترسی به سرویس‌های جدید تپسل از طریق همین حساب
 • یکپارچه شدن کیف پول حساب‌های کاربری
 • امکان افزایش اعتبار برای کمپین‌های مختلف در یک کیف پول
 • مدیریت آسان‌تر بودجه کمپین‌های تبلیغاتی در تپسل و مدیااد
 • مشاهده تمام گزارشات مالی به صورت یکپارچه

 

نکات مهم برای کابران تپسل و مدیااد

 1. حساب کاربری یکپارچه: دسترسی به هر دو داشبورد تپسل و مدیااد برای مدیریت کمپین‌ها از طریق حساب کاربری یکپارچه اتفاق می‌افتد.
 2. اطلاعات حساب: تمام اطلاعات حساب کاربران، بدون هیچ تغییری در پنل یکپارچه منتقل شده‌است و هیچ نگرانی‌ در این زمینه برای کاربران وجود ندارد.
 3. یکپارچه شدن حساب‌ها: اگر کاربران به هر دلیل پس از ورود به پنل خود، با تغییرات غیرمنتظره‌ای مواجه شدند، این تغییرات، بواسطه تجمیع حساب‌های تپسل و مدیااد به وجود آمده است. با این وجود هر سوال یا ابهامی در این زمینه برایشان رخ دهد، تیم پشتیبانی به صورت کامل در خدمت عزیزان برای حل مسائل هستند.
 4. پشتیبانی کامل: تیم تپسل با بهره‌گیری از دانش و تخصص روز جهانی، نهایت تلاش خود را برای ایجاد سهولت در استفاده از حساب کاربری یکپارچه تپسل و مدیااد به عمل آورده‌اند. با این وجود ویدیو‌ها و آیتم‌های متعددی برای کاربران فراهم شده تا به صورت کامل و سریع با تغییرات ایجاد شده آشنا شوند و بدون هیچ اختلالی، فعالیت‌های خود را ادامه دهند. همچنین تیم پشتیبانی مجموعه برای توضیح تغییرات و مشکلات احتمالی به صورت کامل در خدمت عزیزان هستند.

تماس با تیم پشتیبانی: 021-91090986

 1. ورود به حساب کاربری یکپارچه: برای ورود به حساب‌ کاربری، به لینک accounts.tapsell.ir  مراجعه کنید و از هر دو سرویس به راحتی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.