تسویه در لحظه با رانندگان

تپ‌سی جدیدترین قابلیت خود را رونمایی کرد

0

این امکان جدید شامل دکمه‌ای روی اپلیکیشن رانندگان است که «تسویه حساب در لحظه» نام دارد و رانندگان می‌توانند با فعال کردن این گزینه ؛ هر میزانی از اعتبار که در حساب تپسی آنها آمده باشد را بلافاصله به حساب خود منتقل کنند

تپسی در پی کمپین بازی با ضرب‌المثل‌های ایرانی، اینبار با افزودن قابلیت متفاوتی، برگ برنده جدید رو کرده است. در به روز رسانی جدید، تپسی با افزودن گزینه تسویه حساب آنلاین دست روی نقطه‌ای گذاشته که بسیاری از کاربران و رانندگان نسبت به آن معترض بودند. کاربران خواهان پرداخت آنلاین وجه پرداختی‌اند و در مقابل راننده‌ها خواهان دریافت وجه نقدند. دلیل این اختلاف عقیده در این مورد خلاصه شده که اکثر شرکت‌های تاکسی آنلاین برای تسویه با راننده عجله‌ای به خرج نمی‌دهند و همین باعث دیر رسیدن راننده به مبلغ کرایه است. از طرفی پرداخت آنلاین برای مسافر راحت‌تر است.

تسویه حساب در لحظه

در اپلیکیشن جدید تپسی که به زودی وارد بازار خواهد شد، سفیران می‌توانند اپلیکیشن‌های خود را آپدیت کرده و در صورتی که در بانک طرف حساب تپسی حساب داشته باشند، از این قابلیت بهره ببرند.
این امکان جدید شامل دکمه‌ای روی اپلیکیشن رانندگان است که «تسویه حساب در لحظه» نام دارد و رانندگان می‌توانند با فعال کردن این گزینه ؛ هر میزانی از اعتبار که در حساب تپسی آنها آمده باشد را بلافاصله به حساب خود منتقل کنند و لازم نیست منتظر تسویه شاپرک بمانند. شایان ذکر است این ویژگی در تمام ساعات روز و ایام تعطیل و غیر تعطیل فعال است. تپسی جهت رفاه حال رانندگان و مسافران و با حل پیچیدگی‌های فنی و مالی این موضوع؛ این قابلیت را برای اولین بار در تاکسی‌های اینترنتی ایرانی فعال کرده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.