تخفیفان از شعار جدید خود رونمایی کرد

0

تخفیفان که در روزهای پایانی سال 99 از لوگو جدید خود رونمایی کرده بود، در جهت یکپارچه سازی ارتباط با مخاطبان سرویس‌های مختلف خود از جمله تخفیفان، پول‌تو خرید اینترنتی و پول‌تو خرید حضوری، امروز از شعار جدید خود هم رونمایی کرد. این شعار جدید با عنوان «بهترم می‌شه» به تخفیفان کمک می‌کند تا راحت‌تر، ارزش‌ها و پیام خود مبنی بر ارائه راه‌کارهای هوشمندانه و تجربه خریدی بهتر را به مخاطب خود منتقل کرده و به رشد و شکوفایی برند خود کمک کند.

 

تخفیفان در یک سال و نیم گذشته با ارائه کدهای تخفیف و راه‌اندازی شبکه هوشمند بازگشت وجه «پولِ‌تو» تبدیل به مارکت پلیسی در حوزه ارائه تخفیف شده است. به همین دلیل تصمیم گرفته است تا شعار خود را در راستای خدماتی که ارائه می‌کند، تغییر دهد.

تخفیفان قصد دارد خدماتی ارائه کند که به بهتر شدن سطح کیفی زندگی مشریان خود خود کمک کرده. چشم‌انداز‌های تخفیفان بر سه اصل قدرت انتخاب و تنوع، ارزیابی و بهترین قیمت استوار است. در همین راستا تخفیفان در یک سال گذشته تغییرات زیادی را به خود دیده و سرویس‌های جدیدی را در راستای چشم‌اندازهای خود راه‌اندازی کرده.

نازنین دانشور، بنیان گذار تخفیفان در خصوص این تغییرات می‌گوید: «همه‌گیری ویروس کرونا و تغییر فضا باعث شد تا دنیا با سرعت بیشتری تغییر کند. ما هم می‌خواستیم بخشی از تغییر باشیم و خودمان را همزمان با این تغییر بهتر کنیم. بنابراین سرعتمان را زیاد کردیم و استراتژی‌هایی را که برای آینده دیده بودیم با سرعت بیشتری دنبال کردیم. در تیر ماه 99 ما سرویس «پولِ‌تو خرید اینترنتی» را راه‌اندازی کردیم. سرویسی که به مخاطبان ما کمک می‌کند هم با سایت‌ها و فروشگاه‌های بیشتری آشنا بشوند وهم  خرید ارزان‌تر و هوشمندانه‌تری تجربه کنند.  در ادامه سرویس «پولِ‌تو خرید حضوری» را راه‌اندازی کردیم و امکان خرید هوشمندانه‌تر را از فروشگاه‌های سطح شهر فراهم کردیم. ما در سرویس پولِ‌تو خرید آنلاین تا امروز چندین میلیارد تومان به کاربران خود، پول نقد برگرداندیم و سرویس پولِ‌تو خرید حضوری هم حالا بیش از یک میلیون کاربر دارد. با توجه به این‌که نوع خدمات تخفیفان و همینطور نوع نگاه به تخفیفان تغییر کرده بود، پروژه تغییرات و برندینگ تخفیفان را شروع کردیم.»

تخفیفان اکنون خدمات خود را در غالب سه سرویس عمده پیشنهادهای تخفیف دار، کد تخفیف و پولِ‌تو خرید اینترنتی و پولِ‌تو خرید حضوری ارائه می‌کند.

پیشنهادهای تخفیف دار: پیشنهادهای متنوعی برای انواع خدمات سلامتی و پزشکی، تفریحی و ورزشی، رستوران و کافی شاپ، زیبایی و آرایشی، هنر و تئاتر، آموزش، خدمات و تور و سفر در تخفیفان تا 99% تخفیف قابل خرید هستند. مخاطبان تخفیفان می‌توانند با بررسی مراکز مورد نظر، از تجربه مشتریان قبلی استفاده و با مقایسه، بهترین پیشنهاد را انتخاب کنند.

کد تخفیف و پولِ‌تو خرید اینترنتی: با این خدمات می‌توانید کدهای تخفیف همه فروشگاه‌های اینترنتی معتبر در ایران پیدا کنید و همینطور از فروشگاه‌های اینترنی طرف قرارداد با تخفیفان خرید کنید و درصدی از مبلغ پرداختی خود را به صورت نقدی پس بگیرید. تاکنون فروشگاه‌های اینترنتی معتبر بسیاری به پولِ‌تو پیوسته‌اند. این برندها، به ازای هر خرید مشتری، درصدی از مبلغ سبد خرید را به عنوان کمیسیون در نظر می‌گیرند. تخفیفان هم بخشی از این مبلغ را به صورت نقدی به حساب خریدار بر می‌گرداند.

پول‌ِ‌تو خرید در محل: با این سرویس می‌توانید با خرید از هزاران فروشگاه و مغازه‌های سطح شهر بخشی از مبلغ پرداختی خود را به حساب بانکی خود برگردانید یا در همان لحظه پرداخت، تخفیف نقدی بگیرید. در حال حاضر شما می‌توانید از این سرویس در فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، جانبو، یاران دریان، دیلی مارک و بسیاری از داروخانه‌ها، سوپرمارکت‌ها، میوه فروشی‌ها و… در سطح شهر استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات حتما اپ تخفیفان را نصب کنید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.