بیت‌پین تنها صرافی ایرانی همراه با معتبرترین بانک‌ها و موسسات مالی در نمایشگاه کیش اینوِکس

0

سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد در آیین گشایش هشتمین نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۱، درباره راه‌اندازی پایلوت رمزارز ملی در جزیره کیش صحبت کرد

سعید محمد اعلام کرد که با بهره‌گیری از ظرفیت رمزارزها و ایجاد پلتفرم‌های صرافی دیجیتال که از مهم‌ترین ظرفیت ارزهای دیجیتال و فناوری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی است، حمایت و این موضوع را در مجموعه اقتصادی کشور با جدیت پیگیری می‌کنیم.

بخش خصوصی، به چالش‌ها آگاه‌تر است!

در واکنش به این سخنان، امیرحسین مردانی، مدیرعامل بیت‌ پین که یکی از شرکت‌کنندگان در نمایشگاه کیش اینوکس است در راستای صحبت‌های محمد درباره ایجاد پلتفرم‌های صرافی دیجیتال در مناطق آزاد بیان کرد: «لازم است چالش‌ها و دغدغه‌های حوزه از زبان بخش خصوصی هم شنیده شود».

به گفته او، بیت پین فعالیت خود را در منطقه آزاد انزلی شروع کرده و تجربه کاملی در رابطه با راه‌اندازی یک کسب‌وکار رمزارزی، تا تبدیل‌شدن به یکی از ۳ بستر برتر تبادل ازنظر حجم مبادلات در یک منطقه آزاد کشور را دارد. همچنین، تنها بستر تبادلی است که در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (کیش اینوکس ۲۰۲۱) شرکت کرده است.

در ادامه اظهار کرد: «با اینکه مدت کوتاهی از تصدی آقای محمد در سمت دبیر مناطق آزاد کشور می‌گذرد؛ صحبت‌های اولیه و طرح‌های ایشان در رابطه با نسل هفتم مناطق آزاد یا همان مناطق آزاد هوشمند و رویکرد ایشان در رابطه با رمزارزها و مبادلات آن‌ها، امیدوارکننده است؛ اما بهتر است حالا که نمایشگاه خصوصی‌سازی در کیش برگزار می‌شود، دغدغه‌ها و چالش‌های این حوزه و نقشه راهی که می‌تواند مناسب باشد، از زبان بخش خصوصی و فعالان همین حوزه شنیده شود.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.