به جای سنگ‌اندازی، از اکوسیستم استارتاپی حمایت کنید!  

حمید آفرینش فر، بنیانگذاراستارتاپ چاپ اینجا:

0

«با ایجاد موانع برای سایت‌های فعال شاهد تاثیرات نامطلوب برای فعالیت استارتاپ‌ها هستیم. بهتر است دست‌اندرکاران به جای ایجاد مشکل برای این کسب‌وکارها از اکوسیستم استارتاپی حمایت کنند.»

حمید آفرینش‌فر بنیان‌گذار چاپ‌اینجا اعتقاد دارد رشد و توسعه این کسب وکار تا اینجای فعالیتش بوده است. به گزارش شنبه‌پرس، آفرینش‌فر، با بیان اینکه این استارتاپ درحوزه چاپ و روی سفارشات کاربران شیراز متمرکز است گفت:« به تازگی پارک علم وفناوری شیراز پذیرش گرفتیم که با راه‌اندازی دفتر مستقل دراین مجموعه و با تیم سه نفره درحال رشد مطلوبی هست.»

بنیانگذاراستارتاپ چاپ‌اینجا یکی ازمشکلات فعالیت تیم خود را ارسال پیشتاز سفارش‌ها عنوان و اضافه کرد: « یکی از مشکلات‌مان موضوعات فنی سایت به‌ویژه برای آپلود سفارش‌ها بوده که خوشبختانه مشکل برطرف شده است. قانع کردن کاربران برای خرید مجازی از دیگر چالش‌های ما بوده که با اعتمادسازی سعی کرده‌ایم به اقبال عمومی بیشتری را جذب کنیم.» آفرینش‌فر، با اشاره به اهمیت وجود دستگاه‌های چاپ مناسب تصریح کرد: «خرید دستگاه‌های جدید برای کیفیت‌بخشی به محصولات منوط به سرمایه‌گذاری‌هایی است که تلاش داریم از طریق سرمایه‌گذارها انجام دهیم.»

به گفته آفرینش‌فر سنگ‌اندازی زیادی درخصوص شروع و ادامه کار استارتاپ‌ها وجود دارد. او تاکید می‌کند: «با ایجاد موانع برای سایت‌های فعال شاهد تاثیرات نامطلوب برای فعالیت استارتاپ‌ها هستیم. بهتر است دست‌اندرکاران به جای ایجاد مشکل برای این کسب‌وکارها از اکوسیستم استارتاپی حمایت کنند.»

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.