بزگترین چالش استارتاپ پرآوید چیست؟

آرزو کزازی مدیرفروش استارتاپ آموزشی پرآوید مطرح کرد

0

به افرادی که قصد داشته باشند در دوره‌های پرآوید شرکت کنند و دوره‌های آموزشی حوزه فناوری اطلاعات را در این مرکز فراگیرند، نوید جشنواره تخفیف به مناسبت نوروز 97 داده می‌شود. آرزو کزازی، مدیرفروش و روابط عمومی پرآوید، از شروع این جشنواره از اول اسفندماه خبر می‌دهد و می‌گوید علاقمندان می‌توانند در زمان جشنواره، وارد سایت شده و در صورت تمایل به خرید، از این تخفیف بهره‌مند شوند.

آرزو کزازی، مدیرفروش و روابط عمومی پرآوید، از شروع جشنواره نوروزی این استارتاپ از اول اسفندماه خبر می‌دهد و می‌گوید علاقمندان می‌توانند در زمان جشنواره، وارد سایت شده و در صورت تمایل به خرید، از این تخفیف بهره‌مند شوند.

 

بزرگترین مشکل پرآوید، تولید محتواست

آرزو کزاری در رابطه با بزرگترین مشکلی که در حوزه فعالیتشان وجود دارد می‌گوید: «در حوزه محتوا مشکل زیاد است. در این حوزه استانداردها رعایت نمی‌شوند و مدرسی که امکان تولیدمحتوای خوب داشته باشد به سختی پیدا می‌شود. ما بیشتر سایت‌های رقبا را بررسی کردیم و متوجه شدیم در همین موضوع ضعف دارند و با دانستن  این نقطه ضعف، تلاشمان را دوچندان کردیم تا در این بخش پیشرفت بهتر و بیشتری داشته باشیم. تا امروز می‌توانم بگویم تقریبا 60 درصد پیشرفت داشته‌ایم اما هنوز هم موارد حل‌نشده‌ای داریم. امید داریم که در بازه 6 ماه آینده، بتوانیم 100درصد این مسائل را حل کنیم.»

مدیر روابط عمومی پرآوید در رابطه با اینکه آیا این دوره‌ها به گونه‌ای هستند که پس از گذراندن آن‌ها، دانش‌آموختگان آماده ورود به محیط کسب‌وکار باشند، بیان می‌کند: «یکی از شعارهای ما در پرآورید این است که با کسب دانش، آینده شغلی خود را تضمین کنید. ما دوره‌هایی برای ورود به بازار کار داریم. علاوه بر آن، دوره‌های ما بیشتر عملی و پروژه محور است و در چشم‌اندازی که برای یک سال آینده داریم این مورد را مدنظر قرار می‌دهیم که دانش‌آموختگان پس از اتمام دوره و کسب قبولی از ما، برای کار و استخدام معرفی شوند. به این دلیل که پرآوید خود یک استارتاپ است، این چرخه‌ها هنوز به صورت مستمر در آن شکل نگرفته است.»

 

پرآوید چیست؟

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، پرآوید استارتاپی در حوزه آموزشی فناوری اطلاعات است که در بستر دانشگاه شریف کار می‌کند و با لایتک که همان آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه شریف است، همکاری تنگاتنگی دارد. این استارتاپ به این شکل کار می‌کند که افراد پس از خواندن مباحث مربوط به دوره، در طول مدت زمان مجاز یک‌ساله باید در آزمون حضوری شرکت کنند و در صورت قبولی، مدرک رسمی دانشگاه شریف را دریافت خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.