برگ برنده رقابت در مارکت پلیس های ایران

0

در سال‌های اخیر، خرده فروشی از طریق پلتفرم‌های آنلاین به شدت رونق داشته است. از مارکت پلیس‌هایی مانند دیجیکالا گرفته تا پیج‌های فروش در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، مشتری‌ها همه جا هستند و خرید می‌کنند. به تبع آن، تعداد فروشنده‌ها نیز افزایش یافته‌اند و هر خرده فروش، دست کم در دو تا پنج کانال مختلف در حال فروش است. اما هرکدام از این کانال‌های فروش، قواعد بازی خود را دارند و مدیریت تمام مسیرهای فروش، کار آسانی نیست. این همان کاری است که مارکیتو برای فروشنده‌ها انجام می‌دهد.

مارکیتو یک پلتفرم مدیریت کانال های فروش چندگانه است و از چهار سال پیش کار خود را آغاز کرده. این پلتفرم، مدیریت فروشگاه های مارکت پلیس ، سایت های اختصاصی ، شبکه‌های مجازی ، سیستم‌های حسابداری وحتی ناوگان‌های حمل‌و‌نقل را نیز یه صورت اتوماتیک انجام می دهد .

نحوه کار مارکیتو به این صورت است که فروشنده روی کالا یک قیمت حداکثری و حداقلی تعیین می‌کند، خود ربات تمام هزینه‌های جانبی مثل کمیسیون، هزینه ارسال و بسته‌بندی، مالیات و دیگر هزینه‌های جانبی را محاسبه کرده، یک قیمت حداقل و حداکثری در ربات به وجود می‌آید و دیگر خود ربات در آن بازه قیمت حداقل و حداکثری با رقبا رقابت می‌کند. فروشنده‌ها همچنین می توانند سایت اختصاصی خود را نیز از طریق مارکیتو مدیریت کنند.

هم اکنون مارکیتو با پست جمهوری اسلامی ایران‌، ماهکس‌، چاپار‌، لینک اکسپرس و اکثر شرکت‌های حمل‌و‌نقل در ارتباط بوده و تمام فرایندهای ارسال کالا به تمام نقاط ایران را برای فروشنده ها پوشش می دهد. در حقیقت فروشندگان می‌توانند فقط و فقط با داشتن مارکیتو تمامی روند کاری خودشان را به صورت کاملا دقیق‌، منظم و هوشمند انجام دهند. به همین دلیل است که شعار مارکیتو «هیچ جایگزینی نیست» انتخاب شده است.

فروشنده هایی که می خواهند از این سرویس استفاده کنند می توانند با مراجعه به وبسایت این شرکت، ثبت نام کرده و برای سه روز هم به صورت رایگان از آن استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.