برترین استارتاپ های ساری در رویداد آنلاین اینوتکس پیچ مشخص شدند

رقابت 11 استارتاپ شمالی در اینوتکس پیچ آنلاین ساری، 2 برگزیده داشت

0

رویداد اینوتکس پیچ ساری که بنا بود در روز 27 فروردین 99 و در شهر ساری برگزار شود، به جهت پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی و از راه دور برگزار شد. دبیرخانه این رویداد با بررسی اولیه استارتاپ‌هایی که برای شرکت در این رقابت درخواست داده بودند، در نهایت 11 تیم را واجد شرکت در این رویداد دانست.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این 11 تیم استارتاپی که از استان‌های مازندران، گیلان و گلستان در این رویداد شرکت کرده بودند، در حضور داورانی چون «کمیل نعمت‌زاده» مسئول طرح و برنامه پارک علم و فناوری مازندران، «رضا خسروی» مدیر ﻣﺮﮐﺰ رﺷﺪ واﺣﺪﻫﺎي ﻓﻨﺎور ﺳﯿﻤﺮغ، «سیدمرتضی باقری فرد» مشاور کارآفرینی مرکز علمی کاربردی سازه‌های سنگین، «سینا قدس» قائم مقام پلتفرم تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن و «جلیل عسگری» نماینده شبکه فن بازار ملی ایران به رقابت با یکدیگر پرداختند. در نهایت طبق تصمیم داوران به ترتیب تیم‌های «آنواش» و «چَمدان» به عنوان برترین استارتاپ‌های رویداد اینوتکس پیچ ساری انتخاب شده و مجوز حضور در فینال کشوری این رقابت‌ها را دریافت کردند.
رویداد اینوتکس پیچ رویداد بزرگ رقابتی بین استارتاپ‌هاست که خود از چندین بخش مختلف تشکیل شده است. در مرحله نخست استارتاپ‌ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ‌های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه‌گذاران دعوت به عمل می‌آید. در این مرحله از رقابت که در استان‌های مختلف برگزار می‌شود، ابتدا تیم‌های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه‌گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه‌گذارانِ محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می‌پردازند.
در ادامه، از استارتاپ‌های برگزیده شده در این مرحله، به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه نهایی، دعوت به عمل می‌آید. برگزیدگان مرحله نیمه نهایی می‌توانند به مرحله جذاب INOTEX Battle راه یابند که طی آن، استارتاپ‌ها دو به دو به بحث و مناظره با هم پرداخته تا در نهایت برترین استارتاپ از نگاه داوران و مخاطبان انتخاب شود.
این دوره از رویداد اینوتکس پیچِ، از ابتدای بهمن ماه 98 آغاز شده و پس از برگزاری در استان‌های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و اصفهان، این بار به استان مازندران رسیده بود. این درحالی است که شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی شرکت کنندگان، برگزاری اینگونه رویدادها را به صورت حضوری و طبق روال سابق با مشکل مواجه کرده است. به همین دلیل طبق تصمیم دبیرخانه رویداد به منظور حفظ پویایی جامعه استارتاپی ایران و به منظور تشویق مخاطبان به حفظ قرنطینه خانگی، این رویداد کاملا به صورت آنلاین برگزار شد.
منبع خبر: http://linkpost.ir/OFRPE

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.