بازی موبایلی جدید ادریبهشت استودیو به زودی منتشر می شود

مدیر و بنیانگذار استارتاپ اردیبهشت استودیو:

0

مدیر و بنیانگذار استارتاپ اردیبهشت استودیو،با بیان اینکه بازی جدید استارتاپ ادریبهشت استودیو به زودی منتشر می شود تاکید کرد: رسیدن به درامد ادامه انتشارها را ارتقا خواهد داد.

محمد رضا حسن زاده ، مدیر و بنیانگذار استارتاپ اردیبهشت استودیو، با اشاره به حوزه فعالیت پروژه استارتاپی مجموعه 8 نفره ازفارغ التحصیلان دانشگاه آزاد قزوین، گفت: تا به امروز دو تا بازی موبایل منتشر کردیم که جزو بازیهای بسیار موفق بودند.

به گزارش شنبه پرس، حسن زاده با بیان اینکه بازی موبایلی سوم تیم 8 نفره ما بزودی منتشر  خواهد شد، ادامه داد: این بازی موبایلی سوم تیم استارتاپی اردیبهشت استودیو به صورت کلماتیک منتشر می شود .

مدیر و بنیانگذار استارتاپ اردیبهشت استودیو، با اشاره به ساخت پروژه های بزرگ بازیهای موبایلی در آینده ، گفت: بازی تیم موبایلی استارتاپی اردیبهشت استودیو برای اولین بار در جشنواره بین المللی شرکت کرد و در همان جشنوراه که در منطقه خاورمیانه سه بازی شرکت کرده بود، بازیهای موبایلی تیم استارتاپی بازیهای موبایلی این مجموعه برنده شد.

حسن زاده ، با اشاره به سرمایه گذاری دانشگاه آزاد قزوین بعنوان سرمایه گذار و شتابدهنده انتشار این بازیهای موبایلی، تصریح کرد: در حال رایزنی برای جذب سرمایه گذار برای انتشار و طراحی ایده های بعدی این تیم در این حوزه هستیم.

به گفته حسن زاده برای ادامه کار و ارتقا در حوزه پروژه های استارتاپی باید سرمایه گذاران قوی  وارد این حوزه شوند تا شاهد کمبودهای بودجه ای  نباشیم و براحتی بتوانیم از این بحرانها عبور کنیم.

برنده طراح بازیهای موبایلی، در جشنواره جهانی، با بیان اینکه بازی جدید استارتاپ ادریبهشت استودیو به زودی منتشر می شود، تاکید کرد: رسیدن به درامد ادامه انتشارها را ارتقا خواهد داد.

مدیر و بنیانگذار استارتاپ اردیبهشت استودیو، با اشاره به اینکه الویت ما انتشار بازیهای موبایلی جهانی است که وجود تحریمها ما را مجبور به پیدا کردن یک ناشر خارجی کرده است، گفت: تیم ما با جدیت در حال رشد و پیشرفت است.

حسن زاده با بیان اینکه تا کنون با سه ناشر خارجی در این زمینه رایزنی برای انتشار فعالیتهای استارتاپی داشتیم ، گفت: به دلیل همین کمبودها یکی از نفرات تیم ما کنار رفته که امیدوارم با حل مشکلات و کمبودها بیشتر از پیش شاهد پیشرفت باشیم.

مدیر و بنیانگذار استارتاپ اردیبهشت استودیو، در پایان بردن جایزه جشنواره جهانی را یکی از موفقیتهای این گروه استارتاپی در سه سال فعالیت عنوان کرد و گفت: کسب و کارهای نوین آینده بسیار مناسبی خواهند داشت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.